Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: výborná autoškola Čáslav pan Ctirad Čech

reaguji na tzv. triky PRÝ malých AŠ, myslíte, že to dělají jen MALÉ AŠ?!?,aproč ne ty velké.
Dělají to ty NESERIÓZNÍ AŠ,kterým jde a jen o prachy...
Jednoduchá rada,pokud je žák nespokojen během kursu, má právo přejít k jiné AŠ a dojde k fin. vyrovnání /může poradit nová AŠ a jistě ráda vyjde vstříc /i pro své dobré jméno/-pokud narazíte na seriózní /stačí se zeptat v okolí a doporučení je to nej. hodnocení.
"pokud nejsem v restauraci spokojen tak tam příště nejdu apod. nebo NE??,zákon trhu platí všude!!!
Ale pokud je žák 3 x a vícekrát vyhozen od jizd tak je to chyba na 99 % AŠ /komisař za to nemůže/,žák není připraven!!! /a možná úmyslně/je totiž připr. na výhaz. a z toho plynou další penízky.
Praxe U NÁS, "pokud vidím,že to žákovi nejde tak mu NEDOPORUČÍM ZK a dáme kond. za rozumnou cenu cca 200 až 250 /dle počtu/. Je to pro něj lepší než riskovat,nechat se vyhodit,platit kond.jízdy a znovu na mag. 400.-Kč.
Přestup k jiná AŠ je možný i po neúsp. ZK.
Mám svoji praxi /a ne jednu/.
Źák netrénoval ani se neučil:rozjezd do kopce,parkování, jízda na 5-tý st.-vůbec, na 4-ku vzjímečně,jak asi dopadne u ZK.,a jak pak na silnici???
Rád poradím těm nešťastníkům, co si vybrali špatně. A za nefér AŠ se "stidím"

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.