Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: RE: vyloučení

za cca 5 r. sem nikoho nevyloučil,myslím, že je to o přístupu z obou stran. A měl sem opravdu "všehochuť".
Myslím, že dnešní mládež je převážně ZDRAVÁ /tzn.,že není horší než jsme byli MY všichni "dříve narození",...
Mimochodem mám praxi cca 5 r. kantora na střední škole a nepotřeboval jsem si sjednávat respekt:poznámkama,zapisy do tř. knihy a stěž. u třídního učitele.
Ale výuka musí být podávána "záb. formou" a kantor by měl být vždy PŘIPRAVEN a ne jen číst ze skript /učebnice/,pak vznikají probl.,a dnešní žáci to umějí dát pocítit a je TO správné,zatím

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.