Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: RE: výborná autoškola Čáslav pan Ctirad Čech

tak pak zalezi na autoskole , velke autoskoly vetsinou poskytuji vsechny skupiny a vedou je casto odbornici na svem miste, ne jako nejake pofiderni autoskoly, ktere pomalu nemaji ani svoji ucebnu, akreditaci dostanou ze znamosti a nedodrzji predepsane hodiny...kdyz se pak jede prvni hodinu do provozu, to je pak vizitka autoskoly, jak pripravi, ale rict neprihlasim na zkousky doplatte si 30 hodin je asi divne nemyslite??
kdyz pak autoskolu vede soudni znalec, ktery jde i s zakem na zkousku, tezko si muze komisar vymyslet pitomosti typu, ze nema dobry pocit, zak je neduveryhodny, musi se zastavit u kazdeho prechodu pro chodce, a rozhlednout se
nekdy i byva zvykem u solidnich autoskol, ze kondicni jizdy jsou v cene

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.