Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Objíždění ostrůvku

Zdravím jak je to s objížděním pevných ostrůvku nebo i těch vodorovně značených?

Byl jsem naučený je objíždět vždycky zprava ale poslední dobou se setkávám při dojíždění do práce s tím že na křižovatce "T" kde je ostrůvek ho nikdo neobjiždí.
Situace jak vypadá je ke shlédnutí na mapách Google, obec Třemošnice, ulice Budovatelů.

Že se tam nedokážou vytočit velké auta a autobusy pochopím a určitě pro ně platí "výjimka" že ho mohou podjet ale osobní vozy?

Jde mi o to že dělám řidičský kurz, zaručeně vím že tuhle trasu pojedu při výcviku a možná i při závěrečných zkouškách a nevím jak se zachovat. Jestli se za hovat podle zákona a ostrůvek objet a způsobit dopravní nehodu nebo se nechat strhnout davem a jezdit jako ostatní a riskovat vyhazov od zkoušek...

Díky za reakce.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.