Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Pane Kvapile

Teď se do Vás musím pustit opravdu tvrdě, ale jste amorální neslušný hulvát.
Konkrétně k příspěvku pod autoškolou Student. Ta Vaše profláknutá Autoškola Student splňovala do minulého týdne vše co předepisují stránky ombudsmana a abecedy autoškol (zázemí, nová auta, velký park, mnoho recenzí, historii několika let). Měla klasické recenze, které Vy tu často hájíte a s panem Vlkem sprostě odsuzujete jejich autory. Takže posmívat se tady lidem, je opravdu nehorázné a možná by majitel webu měl s podobnými jako Vy a pan Vlk něco dělat.
Možná by bylo dobré pouvažovat o zákonné úpravě autoškol pouze na fyzické osoby, aby se něco podobného dít nemohlo, ale to se nehodí velké části členů asociace? Kdo dopadne takhle jako AŠ student a před 4 lety Aš Fresh další? Která z s.r.o. autoškol to zabalí a zmizí?

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.