Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: Pane Kvapile

Vzdyt ma p.Kvapil pravdu. Netvrdim ze ucitele by byli spatny, urcite se nasli i ucitele kteri meli vsechny plus ale pristup o nicem. Dukaz kdy kamarad delal vraceni rp a vubec ho nepripravili takze nedal prvni test nez sem mu to musel vysvetlit jak se na strankach md naucit o necem svedci, stejne jako si chtel zaplatit jizdy a jeho rovnou poslali na zkousky a na jizdy nemeli cas je teda strasne profesionalni. To ze na magistrate autoskole neda test z deseti lidi sedm je taky dobra vizitka a to nemluvim o tom jak se do autoskoly tesili zkusebni komisari (ironie). Jedine to zachranovali slecny na recepci, kde aspon tam ten pristup byl velmi pozitivni spolecne s pristupem nekterych ucitelu. Co dal je profesionalniho na tom ze soused se prihlasil pred pul rokem, stezi si odchodil teorii a tri mesice cekal na jizdy ktere mu nebyli umozneny at z duvodu vytizenosti ucitelu a mesic zpet asi z duvodu predpovidani teto situace kdy aniz by informovali zaky o situaci prodeje mu zrejme zamerne jizdy odmitali. To mi neprijde fer. Bohuzel naivne soused sel za cenou a reklamou takze si ted drbe hlavu. Z recenze pana Kvapila sem pochopil jedine to ze ac to je napsane dost drsne ze lidi to tady nezachrani a sam sem sousedovi radil at se spoji s lidmi a podaji hromadne trestni oznameni.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.