Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: Pane Kvapile

Můj příspěvek byl spíš o té amoralitě pánů, kdy tady pánové "Vlk", "Kvapil" a anonym neustále píši každému, na jakoukoliv negativní recenzi, sprosté urážky, recenzenta zesměšňují, velmi často šovinisticky, jak jsou neschopné/í, jak si musí anonymně vylévat zlost, atp. Takže obhajují i autoškoly, o kterých je třeba i veřejné tajemství v kuloárech autoškol, že opravdu šidí, nebo nepřipravují žáky dobře. A nakonec, když do takové autoškoly přijdou lidi, tak se jim vysmějí, že měli vybrat lépe.

Vybrat dobře po zásahu do této diskuse zmiňovanými, kdy má člověk pocit, že tady píší recenze jen lháři, neschopné/í a konkurence, není možné. A tak se člověk uchýlí k dojmu z autoškoly po návštěvě. Tady opakuji, AŠ Student do začátku prosince splňovala do puntíku všechna kritéria Asociace autoškol. Příjemné dámy, trvalé recepce, mnoho učitelů s dobrými recenzemi, nová auta, několik poboček, rozumné ceny (ani málo ani hodně), množství nabízených služeb, moderní webové stránky. Takže je trošku na hlavu postavené a velmi vulgární, se pak nebohým klientům smát, když na tom také teoreticky mohou mít část vinny nebo nesouhlasíte?

Pravděpodobně to byl i potom případ Vašeho známého, kdy tady čte jak jsou všichni tupci dle pana Kvapila, Vlka a spol a prostě vybere podle hezké slečny na recepci. Tak se mi nedivte, že se pouštím do takových a vyzývám k zamezení přístupu takových individuí.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.