Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:k hodnocení a výběru autoškoly

Spousta žáku autoškol v Praze si zde stěžuje na kvalitu výuky a výcviku. Račte si všimnout, že se jedná většinou o levné, ještě levnější a často slevomatové autoškoly, s minimální - vlastně žádnou - výukou a šizeným výcvikem. Dokud si milí žáci budete vybírat autoškoly podle ceny a " zaručených" referencí, tak se nedivte. Chcete dělat autoškolu za 1/4 průměrné měsíční mzdy tak jak to asi má vypadat? Neplačte zde a než si vyberete nějakou autoškolu, seznamte se s majitelem, poslechněte si jak se učí teorie a jaká je celková organizace jízd a zkoušek. Když si " oběhnete" několik autoškol, poznáte TY rozdíly mezi nimi a možná se pak tolik nespletete v jejím výběru.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.