Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: RE: RE: RE: Maximální doba na úspěšné zvládnutí autoškoly skupiny B

Text je vytržen z kontextu, důležité je celé souvětí i zařazení:

Podmínky přijetí k výuce a výcviku: b) ke dni ukončení výuky a výcviku dosáhne věku předepsaného pro udělení řidičského oprávnění příslušné skupiny podle zvláštního zákona, přičemž od zahájení výuky a výcviku k jejich ukončení nesmí uplynout doba delší než 18 měsíců.

Jedná se tedy o jednu z podmínek k přijetí, nikoliv o podmínku délky výcviku. Ustanovení ve skutečnosti říká, že žáka nesmíte zahájit dříve než 18 měsíců před dosažením potřebné věkové hranice - takže béčkaře nejdříve v 16.5 roku. Pokud je přijat, může autoškolu dělat libovolně dlouho.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.