Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Přednost v jízdě/jak se zachovat v této situaci

Dobrý den,

chci se zeptat, jak se zachovat v situaci, když ulice vypadá takto: rozšířená ulice, kde není stredový pruh a po celé jedné straně parkují podélně auta. Po druhé straně je zákaz parkování. Projet se dá oběma směry zároveň ale auta raději přibržďují, když jsou vedle sebe. Neměli by ale řidiči aut, které mají po pravé ruce zaparkované vozy ve chvíli, když vidí přijíždět z druhé strany auto okamžitě zastavit co nejblíže u zaparkovaných aut, počkat až projede bez jakýchkoliv problémů auto z protisměru a pak se znova rozjet? Jinými slovy, pokládají se zaparkované auta po celé délce rozšířené cesty za překážku v jízdě? A tím pádem by mělo auto okamžitě zastavit a nechat projet auto z protisměru? Děkuji.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.