Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:hodnocení

Pozor, jedná se o rok starou zkušenost. Jisté věci se mohly změnit.
Bohužel nemůžu tuto autoškolu doporučit. Výuka teorie proběhla v pořádku, ale praktická výuka byla strašná. Paní Mollinari je velmi nesympatická a nemá nervy na začínající řidiče, kteří často chybují. Místo toho, aby jim to vysvětlila, vynadá jim. Po dokončení výcviku jsem vůbec neuměla použít ruční brzdu k rozjíždění do kopce. Také jsem málo parkovala a musela jsem si o to říkat. Několikrát jsem byla seřvána a nevěděla jsem, co jsem udělala špatně. Pro pokročilé řidiče to může být vhodná autoškola, ale pro začátečníky to opravdu není.
Na druhou stranu musím uznat, že kamarádka ji dělala na jaře a měla instruktora pana Koňáka a nemohla si ho vynachválit.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.