Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Cyklista

Dobrý den, měl bych dotaz k dopravním předpisům jako cyklista. Musím jezdit vždy u pravého okraje silnice, ale když odbocuji vlevo a jsou tam vyznacene odbočovací pruhy tak kdy mám změnit pruh? Hned jak je vyznaceni odbočováciho pruhu vlevo a nebo až na poslední chvíli u krizovatky? Dnes jsem takhle na kole změnil pruh, hned jak byl vyznačen odbočovací pruh a i zaroven končilo značení pro kola u pravého okraje silnice, tudíž jsem chvilku jel v levém pruhu odbočovacím vlevo, přitom stále u pravého kraje a jeden řidič za mnou na me krátce zatroubil, asi mu vadilo že jsem jel chvily v levém pruhu nebo nevím. Myslím že jsem jel správně, chvily v levém odbocovacim pruhu do leva u pravého kraje pruhu.
Děkuji za rady.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.