Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: Dotaz

předpokládám že dotaz je psán na silvestra už s dobrou hladinou alkoholu v žíle :)), tohle totiž nemůže napsat ani ten co ŘP nevlastní, ale už v rámci školní výchovy na dopravním hřišti se dětem říká že můžou jet v pruhu jen směrem kterým ukazuje šipka a tudíž nelze jinak krom mimořádné situace (příkaz policisty atd.) a tato situace platí na každé křižovatce, byt bez světelné signalizace nebo i s ní. A jestli je tam světelná signalizace se směrovou šipkou tak víc jednoznačné to být nemůže a tudíž můžete jet na signál volno v pruhu tím směrem pro který je vyznačen. Mimo jiné toto musí vědět každý řidič i ten co nevlastní ŘP.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.