Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: Odebrány řidičák a chuť si ho po 4 letech opět udělat. Ale nvm jak...

Dobrý večer, jestli nemáte třeba soudem vysloveny konkrétní postihy a sankce mimo rozhodnutí o zákazu řízení tak podmínka pro získání ŘP zpět je : nesmíte být v zákazu. musíte být zdravotně způsobilý, musíte udělat tzv psychotesty, platný OP a pobyt v ČR a podstoupit přezkoušení v autoškole tj. test a jízda pro každou skupinu kterou jste měl před zákazem nebo se můžete nějaké skupiny vzdát. Současně dokládáte výpis z karty řidiče vystavené na příslušném úřadě. S tím souvisí i skutečnost že nemaříte přechozí rozhodnutí o zákazu tím že byste řídil bez ŘP. Vzhledem ke krátkým lhůtám platnosti některých dokumentů doporučuji navštívit autoškolu a přímo se domluvit na konkrétním postupu a dodání dokumentů.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.