Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Děkuji moc za vše panu Máchovi

Tak!13.5.2020 jsem zdárně /i když skoro po roce/ ukončil úspěšně autoškolu u pana Máchy.Asi si teď klepete na čelo,že jsem to dělal skoro rok.Těch důvodů bylo několi.Občas se porouchalo auto a muselo se čekat na opravu.A potom již pandemie koronaviru,kdy uzavření autoškol potkalo celou republiku.

Vraťme se ale k autoškole Fajnaautoškola /dříve autoškola Mácha/.Pan Mácha měl semnou svatou trpělivost a divím se že to semnou tak dlouho vydržel.Bát se nemusíte.Chce to jen trpělivost a klid.Nervozitu hodit za hlavu.Když zkoušky neuděláte na poprvé ani na podruhé / já je udělal až na popáté/ ,tak není od věci si koupit před každou zkouškou kondiční jízdy.Já kupoval jedu až dvě a rychle jsem si na auto zvykl,čím jsem to měl jednodušší.

Děkuji panu Máchovi za vše.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.