Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: Závěrečně zkoušky

Dobrý den, závěrečná zkouška je státní zkouška kde je komplexně hodnoceno více věcí a to nejen znalost pravidel silničního provozu. Jízda by měla být plynulá, ekonomická a hlavně bezpečná. Odbrzdit ruční brzdu by mělo být samozřejmostí a spadá do ovládání vozidla neboť jet se zataženou ruční brzdou může mít vážné důsledky vlivem zahřívání brzd a tím i možnosti zahoření brzd při delší jízdě. A špatné řazení, no neumět řadit má taktéž zásadní vliv na bezpečnou jízdu neboť projíždět například zatáčku na vyšší převodový stupeň je nebezpečné, rozjíždět se například na druhý převodový stupeň když dáváte přednost při vjezdu na frekventovanou komunikaci také, když tam vjedete a dojde k zastavení motoru je vlastně nesplnění povinnosti dát přednost. Těch příkladů by se dalo najít hodně a teď už je na Vás si sáhnout do svědomí a plnohodnotně k tomu přistoupit.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.