Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » poradna / diskuze

Poradna / diskuze 

Návrat zpět do sekce Pro autoškoly


Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Nespokojenost v autoškole

Když jsem si vybírala autoškolu hodně jsem koukala po penězích, ale zároveň i recenzích. Tuto autoškolu jsem měla doporučenou od 2 známých a vzhledem k poměrně nízké ceně jsem se pro ni rozhodla. Ovšem byla to chyba. Nejdřív se jevila jako dobrá volba, i když s časovými možnostmi paní Soroori (žádná hodina po 17h, v pátek po 15h a víkendy už vůbec ne) byl trochu problém. Také prakticky na každou hodinu přijela nejméně o 5 minut později a skoro vždy jsme končily dříve.
Zároveň mi připadalo neprofesionální, že věčně telefonovala a já měla pocit, že se mi vůbec nevěnovala. Poté po covid karanténě se ze mě snažila vytáhnout co nejvíce peněz. Nejdřív se pokusila mi odečíst naplánované hodiny, které se zrušily kvůli karanténě. Poté při opakovaném pokusu teoretické části zkoušky, když jsem se podivila, že mám znovu platit 700 jak za celou zkoušku, tak mi řekla, že musím zaplatit i její čas, který tam ona stráví. Před zkouškou jsem peníze předala jí, ale od magistrátu jsem dostala účtenku pouze za 100 Kč. A aby toho nebylo málo, tak hodinu před zkouškami mě i mou kamarádku schválně nervovala a najednou začala říkat chyby, které prý byly závažné a nikdy předtím nezmínila a řekla, že mě předtím tím nechtěla stresovat.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.