Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: opravná jízda

Dobrý den,
trochu se divím, že "VAŠE" autoškola s vámi tuto skutečnost nekonzultuje neboť každá slušná autoškola se o své žáky postará i v případě jeho neúspěchu nebo pak je chyba na straně žáka, který si myslí že ho autoškola povede za ručičku. Tohle si zhodnoťte sám, každopádně budu citovat zákon "Jestliže žadatel o řidičské oprávnění neprospěl v některé zkoušce, může zkoušku opakovat. Každá opakovaná zkouška může být provedena nejdříve za pět pracovních dní ode dne konání neúspěšné zkoušky.", z toho vyplývá kdy může na opakování zkoušky nejdříve jít. Druhá věc je momentální vytíženost zkušebních komisařů v pocovidové době a termíny zkoušek mají autoškoly plně vytížené. Z tohoto důvodu záleží na přidělení místa ke zkoušce i na autoškole a také případně na domluvě ohledně realizace nějakého doučení nebo jízdy.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.