Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: neoznačená křižovatka - přednost v jízdě

Pro: Petr Chvátal
Vy si tu děláte pěknou reklamu, u vás bych nechtěl dělat autoškolu aj kdyby jste mi za to nabízel peníze. Takové argumenty typu : vratte řidičák... nedovedu si představit tu vaši vyuku.

ted k tématu, vysvětlete mi rači situaci když dojedete ke křižovatce a máte tam značku dej přednost v jízdě tak co uděláte? dáte asi přednost v jízdě ale auto stále stojí a nejede dál, jak možete vědět že tam nemá značku hlavní silnice. To auto vám dává přednost a vy mu také. Stojíte tam jak ... a nakonec se teda rozhodnete po delší čekání ale on udělá to samé a tukne te se. Podle mě takové křižovatky s jednou značkou dej přednost v jízdě by neměli vůbec existovat. Já dělal taky autoškolu a učili nás pokud mám značku dej přednost v jízdě tak se nacházim na vedlejší komunikaci a on je na hlavní. Ani na testech takovou křižovatku nikde nenajdete kde by byla jen značka dej přednost v jízdě.
Pane Chvátale, jednu takovou křižovatku kde byla pouze jedna žnačka dej přednost v jízdě, tak na ni jsem upozornil a město dalo mně za pravdu a nechalo ji odstranit aby bylo jasné že tam platí přednost z prava. Je to potřeba řešit ale né těma vašíma argumentama "vratte řidičak"

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.