Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: Zkoušky v jiném výcvikovém vozidle

Dobrý den, je to naprosto v pořádku, řidičské oprávnění je na všechna vozidla do 3,5 t. V případě poruchy je to nejlepší řešení, například, rozhodně lepší než zkoušky rušit.
Samozřejmě, většina autoškol dělá výcvik i zkoušky na stejném voze. Některé prostě jen z lepšího servisu pro žáka, ale když nastane problém poskytnou jiné, když je to dobrá autoškola, tak stejné vozidlo jiné barvy, se zdůvodněním, které jste slyšel. Některé autoškoly, dělají vše na jednom voze, protože víc vozů ani nemají (pak když se porouchá, je to problém). Lepší autoškoly, jak jsem psal, mají i sjednocen park, takže máte vozidla stejného modelu, pak nehledáte ovládací prvky a vše je známé, jen si ohlídáte, jako žáci zkušení ke zkouškám, Vámi zmíněné "změny".
Takže zmíněnou situaci, kór v době koronaviru, berte jako velmi dobrou službu, která si zaslouží dobrou recenzi. Mohlo se stát, že by Vás z Fabie strčili například do SUV úplně jiné značky, jak někteří dělají a pořád byste zkošuky musel udělat a i to by byla poměrně dobrá služba. Stále je to lepší, než mít vozidlo měsíc v servisu a Vy byste stál měsíc bez jízd, přitom byste byl ke zkouškám připraven.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.