Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Retardace,fobie a řidičský průkaz

Dobrý den,chci se zeptat,za necelý rok mě bude 18 let,a já bych si chtěl udělat řidičský průkaz skupiny B.Jenomže trpím středně těžkou mentální retardací a sociální fobii,a já už jsem to teď ve svých 17 letech řešil z jedným panem doktorem,a ten mě řekl že to asi nebude možné,ale já se cítím docela zdráv.A tak se chci zeptat zda by šlo abych mohl dělat autoškolu,protože si budu vyřizovat invalidní důchod a k tomu bych si chtěl něco přivydělávat.Jenomže do práce autobusem a nebo vlakem se mi ze sociální fobii,moc jezdit nechce.A hlavně bych chtěl jezdit na výlety a to bez auta asi nepůjde.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.