Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Jak dlouho se může autoškola dělat (a jak dlouho může kurz zůstat otevřený)?

Já začal dělat autoškolu v 18 letech, v srpnu 2017.
Ve škole jsem byl příšerný. Jízdy jsem nedělal moc často a neučil jsem se na jízdy. Tyto jízdy jsem dělal až do konce května 2018.

Pak jsem odjel do Anglie kvůli letní práci a já se pak z trapasu bál znovu se ve škole ukázat. Už je to víc jak 4 roky a můj kurz zůstává otevřený, protože jsem se tak dlouho bál ukázat a celou tu dobu jsem se vůbec neučil.

Je za něco takového nějaký těžký finanční trest nebo tak? Vzhledem k tomu, že instruktor je příbuzný rodinné známé, a ta známost mi nic neřekla, že by mi něco hrozilo. Mám strach.

Mám se něčeho obávat, když je to otevřené tak dlouho? Já totiž od spousty lidí slyšel že se může dělat jen 1 rok.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.