Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Nedoporučuji

Když jsem si četl hodnocení, byl jsem překvapený , kolik pozitivních recenzí jsem zde našel. Z mých zkušeností to byl totiž přesný opak. Jízdy jsem absolvoval s panem Lukešem a spokojený jsem rozhodně nebyl. Jeho přístup byl neprofesionální a hrubý. Nadávky při jízdách byly na denním pořádku. (Neříkám že jsem jezdil bezchybně ,ale poslouchat nadávky typu "ty už mě fakt sereš" nebo "co děláš doprdele" nebylo dvakrát příjemné.) Pan Lukeš mě několikrát odvezl na náhodná místa, jenom aby si něco došel vyzvednout. Při jízdách kouřil iqos, což mi při řízení dost vadilo. Můj bratr zde také absolvoval jízdy s kolegyní pana Lukeše a jeho názor na autoškolu byl stejný. Takže abych to shrnul. Jízdy jsem zde udělal na poprvé ,ale pokud se chcete naučit jezdit bez stresu a nechodit ve strachu do autoškoly, tak si raději vyberte něco jiného.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.