Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Autoškola/závěrečné jízdy

Dobrý den,
dne 5.8. Jsem měl první závěrečné zkoušky v autoškole, testy jsem zvládl na první pokus, ale jízdy bohužel ne. Při první jízdě po mě komisař chtěl, abych jel prvním výjezdem na kruhovém objezdu, tak jsem učinil i blinkr včas hodil, jenže se za mnou vyřítila houkající se sanitka, které jsem udělal bezpečný průjezd tím, že jsem zajel ke kraji, dle komisařovo slov jsem ztratil kontrolu mezi jízdními pruhy i když jsem uhýbal sanitce=první pokus neúspěšně. Druhý pokus byl nejdřív v pořádku, komisař mě nechal dořídit celou trasu, určoval mi kudy jet, potom abych zaparkoval…po zaparkování mi bylo řečeno, že jsem prý jel v zatáčce( kde byla přednost zprava) zbytečně pomalu a prý na první stupně dle jeho slov, což bohužel nebyla úplně pravda, měl jsem zařazeno na druhý stupeň a jel jsem 40km/h místo 50km/h abych popřípadě stačil dát přesnost. Závěrečný jízdy nás dělalo celkem sedm a bohužel ze sedmi lidí to zvládl pouze jeden. Mohl by mi někdo poradit, zda se dá podat nějaká “stížnost”?

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.