Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:NEDOPORUČUJU

PŘÍŠERNÁ A CHÁTRAJÍCÍ AUTOŠKOLA. Učitel neměl na jízdy čas, tak jsem se musel přizpůsobovat a jezdilo se jednou za dva týdny občas i déle. Celkově mě vadilo to, že se neumějí chovat ke zákazníkovi a zbytečně jsem se nechal vystresovat. Nic jsem jim neřekl, ani se me upřímně nechtělo, jelikož jsme byl znechucen z arogance všech zaměstnanců autoškoly. Místo toho aby žaka naučily řídit a pomohly mu,tak mu nadávají za každou chybu. Když si zaplatím autoškolu a pak zaplatím hodiny navíc,které v této autoškole jsou snad povinné dokupovat,tak očekávám trosku víc snahy ze strany učitele naučit, z nadávek se nikdo noc nenaučí. LIDI HLAVNĚ SE NENECHTE, POKUD SE K VÁM TAKTO BUDOU CHOVAT ,TAK SE OZVĚTE A ROVNOU JIM TO ŘEKNETE, NENECHTE SI TO LÍBIT. NEMAJÍ PRÁVO SE TAKTO CHOVAT.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.