Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: Parkovani

Dobrý den,

takových značek si vyrobíte za odpoledne hromadu.

Teď k věci:
Zásady pro dopravní značení na pozemních komunikacích upravují technické podmínky č.65 MD ČR č.j. 532/2013-120-STSP/1 ze dne 31.7.2013 s účinností od 1.8.2013.

Vyhrazené parkoviště musí být označeno svislou dopravní značkou IP 12.
Vyhláška 294/2015 uvádí - Značka označuje místo, kde je dovoleno zastavení a stání pouze některých vozidel. Údaje o tom, pro koho je parkoviště vyhrazeno (např. název organizace, státní poznávací značka, symbol zařízení a popřípadě v jaké době, jsou uvedeny na dodatkové tabulce a mohou být uvedeny i na značce místo nápisu. Mimo dobu, po kterou je parkoviště vyhrazeno, smějí na takto označeném místě zastavit a stát i řidiči jiných vozidel, pokud není stanoveno jinak.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.