Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Přednost v jízdě na tramvajovém pásu

Rád bych se poptal na názor na jedinou dopravní situaci, kde si nejsem jist předností. Je hlavní silnice a uprostřed má tramvajový, nebo travnatý pás. Já vyjíždím na křižovatce ve tvaru + z vedlejší a přes tramvajový pás odbočuju doleva a chci jet po hlavní silnici dál. Přímo naproti mě také z vedlejší ulice vyjíždí proti mně auto a chce odbočit doprava na hlavní, do stejného směru jako já. Má značku STOP.. kdo má přednost? já jsem již na hlavní uprostřed, ale odbočuji vlevo. Auto na stopce odbočuje vpravo. Předpokládám, že přednost mám já ale nevím.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.