Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Blinkr na dvouprodové hlavní silnici

Zdravým, chtěl bych se zeptat, jak je to s blinkrem na dvouproudové hlavní silnici.
Nejdříve nastíním konkrétní situaci.
Na výše uvedeném obrázku jde vidět přímo ta situace, o kterou se mi jedná. Je to čtyřproudá silnice z mého pohledu jsem na hlavní a jedu normálně doprava (pozn. rovně nemůžu, je tam sice vedlejší, ale je tam jednosměrka, takže v podstatě na této křižovatce můžu jen doprava).

A já se ptám. Kdyby tam nebyly dva pruhy, tak standardně - odbočuji doprava, i když jinam nemůžu, tak zatáčím, tak nahodím blinkr.
Jak je to tady? odbočuji doprava (MĚNÍM SMĚR), takže bych blinkr dát měl.
Ale v případě, že bych byl v koloně a byl v tom levém pruhu, tak bych dal ostatním řidičům najevo, že bych chtěl do pravého pruhu, ne že měním směr.

Jak se na takovéto křižovatce zachovat?

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.