Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Dopravní značení

Dobrý den,

rád bych požádal o radu týkající se dopravního značení, speciálně zákazových dopravních značek. V případě umístění dopravní značky B1 zákaz vjezdu všech vozidel (v obou směrech) je právě v popisu doplněno "v obou směrech". Znamená to (lze předpokládat), že pokud je tato značka umístěna na jedné straně komunikace a na druhé straně (z opačného směru) z nějakého důvodu chybí, že by měla platit obousměrně? Lze tuto analogii použít například u dopravní značky B8 - zákaz vjezdu cyklistů - tedy že platí v obou směrech (byť by byla z nějakého důvodu umístěna pouze z jedné strany)? Platí toto u víceméně u všech zákazových značek, které ukládají zákaz vjezdu?

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.