Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: Dopravní značení

Dobrý den, tato Vaše úvaha je trochu zavádějící, umíte si představit že přijedete do města kde to neznáte, nebudete mít umístěnou na začátku ulice žádnou zákazovou dopravní značku a půjdete zjistit z druhé strany ulice jestli tam není třeba značka B1, to by asi nefungovalo viďte. Stejně tak když z vašeho směru jízdy bude umístě na dopravní značka např. zákaz vjezdu cyklistů a proti Vám pojede cyklista, nenesete žádnou odpovědnost za jízdu cyklisty, ani není na Vás řešit zda z jeho směru jízdy dopravní značka je nebo zda ji někdo ukrad. Nicméně ani tohoto cyklistu, byť by nerespektoval dopravní značku nemůžete přejet autem. Jako řidič jste povinen chovat se ohleduplně atd.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.