Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Vzkaz pro pana Kubiše

Pane Kubiši,

autoškolu si zatím vybírám a o vaší autoškole jsem díky příznivé ceně taktéž uvažovala. Po projití příspěvků jsem tuto variantu nevratně zavrhla. Důležité pro vás je však proč.

Ve vaší autoškole nechci studovat díky vašemu neuvěřitelnému projevu ve vašich příspěvcích, kde všechny nespokojené studenty z patra označujete jako liné, arogantní, neschopné, DEMENTNÍ blbce atd. Nejste ochoten uznat sebemenší chybičku - vše je vina studenta a ačkoliv se podepisujete hrdě jako ING, ani neumíte pořádně pravopis. O "názorech", teoriích, postojích hodných neandrtálce raději nemluvě. A proto, pane INŽENÝRE, nestojím o spolupráci ani se s Vámi nechci blíže seznámit. To, co Vás poškozuje, jste jen a jen vy sám. Gratuluji.

Bára z Brna

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.