Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: Vzkaz pro pana Kubiše

Libi se mi "reakce" sl. Bary,....,-:)
...jsem ucitel a majitel AS a po precteni tech romanu,....,s ni musim SOUHLASIT, jako zak bych reagoval podobne,...

Vzkaz pro vsechny budouci, potencialni zaky, nehledte na cenu, ale na celkovy servis.

Nejlepsi je "reference" od kamaradu /ek/, m.j. sem taky ing., ale titul pouzivam velmi, velmi malo. Pod podobne prispevky bych ho asi nepsal, ale to je jiste veci vkusu kazdeho cloveka.

Zadny titul a absolv. VS neznamena -patent na rozum-,

p.Kubise neznam, nic proti nemu nemam, jen rad reaguji na prisp. sl. Bary a preji at vybira a vybere TU nej AS a preji /pohodoveho/ kantora a hodne km bez nehody-:)

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.