Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: OPĚT prosím ODBORNÍKY o odpověď...zatím si nikdo netroufnul....

Chtělo by tu situaci vidět, nemáte foto nebo GPS souřadnice toho místa?
V té první polovině jak popisujete ... světelná křižovatka,dva pruhy + odbočovací pruh ... travnatý pás a zpět opět dva pruhy, by se opravdu za chodu semaforu jednalo o nedovolené otáčení. Odbočovací pruh by byl pro odbocění mimo tuto komunikaci na jak říkáte vedlejší cestu.
To jestli je tam mezi protisměrem dvojitá čára, či pás trávy by nehrálo roli. Jen by chtělo vidět jak je to místně značeno. proto nejlépe GPS, možná v Google mapách bychom to našli.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.