Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz 

Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

 • Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
 • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

 • Nabízím vám výhodný finanční úvěr:: Spolehlivá a rychlá finanční půjčka od 50 000 Kč do 4 500 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou po celou dobu splácení od soukromého poskytovatele. Jasná a...[zobrazit celý text]
  11. července 2020 (11:18)
 • Autoskola za penize:: Vim o cloveku, ktery si v roce 2014 koupil ridicak sam se mi tim chlubil, je to clovek roku narozeni 1961 do te doby ridicak nemel a dokonce byl...[zobrazit celý text]
  10. července 2020 (20:19)
 • Jaký ŘP na obytný vůz kategorie M1?:: Dobrý den, mám dotaz, jakou skupinu ŘP si musím udělat na obytné auto kategorie M1 s max. 6 místy na jízdu a max. hmotností do 5000 kg? Myslím si, že...[zobrazit celý text]
  9. července 2020 (11:15)
 • Nabídka okamžité půjčky:: Dobrý den, jsem Anna Weichhaus, legitimní a spolehlivý věřitel. Jste v dluhu? Máte špatný kredit? Byli jste bankou odmítnuti, pokud potřebujete půjčku...[zobrazit celý text]
  9. července 2020 (10:45)
 • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení):

 • Autoškola Čvančara (okres Nymburk) : Autoškolu jsem dělal jinde, ale komisař stejný. Pan Čech je totalní kret*en. Vždy mě nechal dokončit jízdu a pak řekl hmm ještě se svezete. Přešel jsem do jiného města v jiném kraji a město jsem absolutně neznal a zkouďku udělal po jedné cvičné jízdě. Pan Čech je zkorumpovanej idiot.
  12. července 2020 (16:29)
 • Autoškola Čvančara (okres Nymburk) : Autoškolu jsem dělal jinde, ale komisař stejný. Pan Čech je totalní kret*en. Vždy mě nechal dokončit jízdu a pak řekl hmm ještě se svezete. Přešel jsem do jiného města v jiném kraji a město jsem absolutně neznal a zkouďku udělal po jedné cvičné jízdě. Pan Čech je zkorumpovanej idiot.
  12. července 2020 (16:28)
 • Autoškola Horčička (okres Česká Lípa) : Skvělá autoškola :-) Jelikož nejsem žádný dřevák a něco mě naučil i táta a vlastně i jeho kdysi dávno zase můj děda, tak závěrečky jsem dal na poprvé a to za pouhé 2 měsíce !!!
  Ještě jednou děkuji a budu doporučovat.

  12. července 2020 (11:06)
 • Autoškola Horčička (okres Česká Lípa) : Nemohu hodnotit výsledky za celý kurz, ale hned na úvod mě šokoval přístup autoškoly, při jízdách adeptů. Klučina, který NIKDY za volantem neseděl, s řízením vozidla neměl žádné zkušenosti , byl posazen za volant a vyjel do ostrého provozu. Toto může udělat pouze blázen.
  Já, když jsem si pořizoval řidičák na auto, tak po absolvování teorie, následoval trenažér, abych zjistil jak moc se musí točit volantem, kde jsou jaké pedály, jak řadit a další seznámení s pozicí řidiče. Dále následovaly jízdy v automobilu na neveřejném prostranství, abych si natrénoval reálné ovládání vozidla - rozjezd, zastavení, přeřazení, couvání, otáčení volantem, atd.
  Teprve potom , když jsem uměl ovládat vozidlo, jsem vyjel do ostrého silničního provozu.
  Autoškolu Horčička , jsem vybral pro pochvalný obsah na webových stránkách, ale kdybych věděl, že výuka probíhá tímto způsobem, zvolil bych jinou autoškolu.
  I když je kurz na samém začátku, je pro mě velkým zklamáním.
  Dcera bude dělat řidičák zcela určitě u jiné autoškoly.
  11. července 2020 (17:59)
 • Autoškola Neumann (okres Trutnov) : v této autoškole jsem dělala řidičák na skupinu B. Pan učitel Pém je skvělý, milý a vždy mi dokázal vyhovět v organizaci vyučovacích hodin.
  Pan Pém vždycky dokázal poradit a při jízdách dokázal nahodit vždy příjemnou atmosféru.
  Tuto autoškolu vřele doporučuji
  11. července 2020 (14:11)
 • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
 • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
 • zobrazovat zde i neautorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:


Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online.