Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz 

Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

 • Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
 • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

 • RE: RE: Odbočováni:: Dobrý den a jak je to s předností v jízdě ? Musím dát přednost i za sebou jedoucím vozidlům?[zobrazit celý text]
  16. února 2020 (21:18)
 • Pomoc pro potřeby financování:...:: Potřebujete financování svého domu, podnikání, nákupu automobilu, nákupu motocyklů, vytvoření vlastního podniku, pro své osobní potřeby více...[zobrazit celý text]
  16. února 2020 (09:21)
 • Nabídka úvěrů mezi jednotlivci:Whatsap/Viber:...:: Osobní půjčka, půjčka na bydlení, půjčka na auto, studentská půjčka, půjčka na konsolidaci dluhu, nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. Nebo vám...[zobrazit celý text]
  16. února 2020 (09:20)
 • RE: Odbočováni:: Dobrý den, přes plnou čáru můžete jen v případě že je nutné k odbočování na místo ležící mimo pozemní komunikaci a za dodržení pravidla o odbočení.[zobrazit celý text]
  14. února 2020 (19:30)
 • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení):

 • Autoškola Majer (okres Most) : Jízdy byly vždy naplněné pohodovou atmosférou, teorie srozumitelná. Nemám nic, co bych vytkla.
  21. února 2020 (17:34)
 • Autoškola ÚAMK (okres Praha 6) : Všechno jsme se učili postupně - nejprve hodiny teorie, následovaly tři hodiny (už individuální) na trenažeru, kde jsme se naučili rozjíždět a brzdit. To nás dobře připravilo na první opravdové jízdy, takže takový ten stres z řízení odpadl, věděli jsme, do čeho jdeme.
  Co si budem, v jiných autoškolách to tak nebývá - co znám z vyprávění kamarádů, při první hodině vás v jiných autoškolách vezmou hned na jízdu, ideálně do centra Prahy plného provozu, aniž byste měli tušení, co (ne)máte a (ne)smíte dělat a ještě na vás křičí.
  V autoškole ÚAMK se nebylo čeho obávat. Na jízdy jsem dostala pana Pacáka, kterého jsme měli i na hodiny teorie. Nemohla bych si přát nikoho lepšího. Je to moc milý a trpělivý pán, vše vám důkladně a pochopitelně vysvětlí a když uděláte něco špatně, nekřičí, ale vysvětlí vám v klidu, co a proč přesně bylo špatně a jak to udělat správně. Jsem si jistá, že by mě to nikdo nenaučil lépe a těším se, až budu zase řídit.
  Včera jsem udělala zkoušky, dnes už čekám na řidičský průkaz. Tuhle autoškolu nemůžu nic jiného, než vřele doporučit. Nakonec mi to bude ještě chybět!
  21. února 2020 (13:08)
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : “Autoškolu mohu jen doporučit. Profesionální přístup, ochota, schopná a trpělivá lektorka. ”
  21. února 2020 (11:45)
 • Autoškola Ambrož (okres Znojmo) : Absolutní spokojenost! Nad očekávání! A velká pochvala Františkovi Jarošovi - profesionální, klidný, TRPĚLIVÝ a lidský přístup. Ve výborné autoškole jsem natrefila na skvělý přístup. Naklonovat pana Jaroše do všech autoškol🙃!!!Děkuji Lenka


  21. února 2020 (11:44)
 • Autoškola Ambrož (okres Znojmo) : Skvělý přístup, vstřícné jednání, milý a klidný instruktor, kterému nechybí humor.

  Doporučuji všem stresařům. ;)
  20. února 2020 (20:45)
 • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
 • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
 • zobrazovat zde i neautorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:


Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online.