Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz 

Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

 • Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
 • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

 • ZA ŽÁDNÝ TYP ÚVĚRU: 19dc1964@gmail.com:: PRO JAKÝKOLI TYP PŮJČKY: Potřebujete úvěr na podnikání? Máte zájem o získání jakéhokoli typu půjčky? Nebo jste finančně nestabilní? Jste povinni...[zobrazit celý text]
  17. září 2020 (08:51)
 • Zrušení omezení rychlosti:: Dobrý den, na internetu nalézám různorodé odpovědi. Ruší sjezd/nájezd na dálnici/sil. pro mot. voz. omezení rychlosti? Resp. považuje se...[zobrazit celý text]
  16. září 2020 (15:48)
 • ZA ŽÁDNÝ TYP ÚVĚRU: 19dc1964@gmail.com:: 25 000, - Kč až 48 000 000, - Kč (jedinečná bezkonkurenční nabídka půjčky v České republice) Řešíme - směnky, půjčky, konsolidace, oddlužení, exekuce...[zobrazit celý text]
  16. září 2020 (03:16)
 • spolehlivá nabídka půjčky do 24 hodin.:: spolehlivá nabídka půjčky do 24 hodin. Hledáte půjčku na opětovné zahájení činnosti, ať už jde o realizaci projektu, nebo potřebujete peníze z...[zobrazit celý text]
  14. září 2020 (12:48)
 • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení):

 • Autoškola OLDA (okres Ostrava) : Tak jsem řidičem a jsem za to vděčná autoškole Olda . Děkuji vám za trpělivost a že semnou ste jí potřebovali hodně. Přístup učitelů úžasný jejich trpělivost obrovská hlavně chci poděkovat panu učiteli Langovi a panu učiteli Juřicovi a samozřejmě i panu Paterovi za skvělou přípravu děkuji moc. Všem doporučuji. V téhle autoškole to zvládnou i blondýnky 😂😍.
  18. září 2020 (06:42)
 • Autoškola Nobe (okres Ostrava) : Abych to vzal od úplného začátku, tak s teorií jsem úplně spokojený nebyl, ale to asi nikdo - nikoho totiž nebaví sedět 3 a více hodin na místě každý týden a poslouchat monotónní a nudný výklad učitele. Stejně si z toho nic nevezmete a budete se všechno učit hezky nazpaměť z učebnice jako cvičená opice.
  Co se paní sekretářky Slezákové týče, ta na Vás bude většinu času solidně kašlat. První dojem při podepisování smlouvy a zaplacení kurzu byl však celkem dobrý, to víte, potřebují to prodat. Nicméně v průběhu kurzu, kdykoliv jsem potřeboval něco vyřešit (převážně telefonicky - ne každý má čas v týdnu v její pracovní době), tak jsem pro ni jakoby neexistoval a radši jsem tak vše řešil s mým lektorem, panem Sonnkem, který s ní byl alespoň někdy v kontaktu. Aby se neřeklo, tak dva dny po mých odignorovaných hovorech mi zavolala zpátky, bohužel ve vyučování, a jakmile jsem to v tu ránu nezvedl, tak už bylo jisté, že se nedovolám nikdy. Jako shrnutí bych napsal to, že přestože má paní Slezáková fungovat jako spojka mezi vámi a autoškolou, svou práci odvádí nikterak jinak než bídně.
  Jedinou pozitivní věcí na této autoškole byl profesionální a vždy trpělivý lektor Sonnek. Neříkám, že jsem se do autoškoly vždy těšil nebo že by byl jako můj kamarád, ale rozhodně to byl v pohodě chlap, který je přesně tam, kde má být. Dokáže být přísný a zvýšit hlas, ale vždycky je to pro dobrou věc. Mi se jeho výčitky vždy vryly do paměti natolik, že jsem je do příště dělat přestal.
  Z doslechu však vím, že ne všichni lektoři jsou takto efektivní a dobří, tudíž pokud byste si vybrali tuto autoškolu, byl by to krok do neznáma a museli byste doufat, že zrovna vy dostanete nějakého obstojného lektora.
  Kdybych od začátku věděl, že se se mnou bude jednat tak, jak se mnou jednala paní Slezáková a že bych mohl dostat i lektora, který by mě nenaučil zhola nic a já musel kvůli jeho neprofesionalitě opakovat zkoušku i na čtyřikrát a ještě ke všemu za stejný peníz, který bych dal i v kterékoli jiné autoškole, v životě bych si tuto nevybral a vám bych vřele doporučil udělat totéž.
  16. září 2020 (20:52)
 • Autoškola Smolka (okres Opava) : O Autoškole jsem se dozvěděl od kamaráda, jsem rád, že se tak stalo a dal jsem na jeho doporučení. Toho rozhodnutí nelituji. Skvělý a přátelský přístup od učitelů k žákům. Nemůžu si na nic stěžovat. Byl jsem 100% připraven na zkoušky, všechno mi bylo řečeno a vysvětleno. Jízdy byly úplně bez stresu, pan učitel vždycky všechno vysvětlil v klidu a s úsměvem :) Můžu říct, že jsem se vždycky těšil na každou další jízdu! :) Určitě doporučuji každému jít přesně do Autoškoly Smolíček. :)
  16. září 2020 (20:31)
 • Autoškola Nobe Frýdek-Místek (okres Frýdek-Místek) : Autoškolu Nobe mohu jen doporučit. Komunikace byla na úrovni, na všechny mé dotazy mi profesionálně odpověděli, ale především bych chtěla vyzdvihnout vedení pana učitele Šlauera. Na každou jízdu jsem se těšila, vše vysvětlil, pomohl, když jsem něčemu nerozuměla nebo nechápala a byl se mnou velmi trpělivý. Nikdy na mě nekřičel za mé chyby. Díky němu jsem zkoušky zvládla na poprvé, za což mu patří me velké díky.
  16. září 2020 (19:27)
 • Autoškola Dopravní podnik města Brna (okres Brno) : Skvělá autoškola :) zkoušky jsem udělal na poprvé, protože nejsem žádný dřevák a něco mě naučil i táta a vlastně i jeho kdysi učil můj děda :)
  Mohu jen doporučit :-)
  To co tady píšou některé herečky Vás doufám neodradí od dobré práce, jak jste se v autě jednou zmínil :-(
  16. září 2020 (15:52)
 • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
 • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
 • zobrazovat zde i neautorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:


Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online.