Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz 

Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

 • Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
 • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

 • Hledáte skutečnou půjčku za dostupnou úrokovou...:: Hledáte skutečnou půjčku za dostupnou úrokovou sazbu? zpracováno do 4 až 6 pracovních dnů. Zájemci by nás měli dnes kontaktovat, abychom vám poskytli...[zobrazit celý text]
  17. září 2019 (05:15)
 • Online půjčky 24/7:: Dobrý den, Jack C. Financial Home nabízí půjčky veřejnosti s velmi nízkou mírou 3%. Nabízíme osobní a obchodní půjčky. Zde je několik otázek od nás:...[zobrazit celý text]
  17. září 2019 (05:11)
 • PROČ ..???:: Majitel je více jak 10 let mrtví. Proč zde pořád figuruje,když je Autoškola zrušena.[zobrazit celý text]
  16. září 2019 (17:08)
 • Seriózní půjčka:: Seriózní půjčka chcete těžit z financování s bydlištěm ve Francii úvěru, aby se dostal z slepé uličky způsobené bankami, zamítnutím vašich souborů...[zobrazit celý text]
  14. září 2019 (20:07)
 • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení):

 • Autoškola Herm (okres Praha 10) : Se více věnovat žákům asi :(
  19. září 2019 (21:20)
 • Autoškola RS (okres Kolín) : Individuální příjemný přístup, vše bez problému vysvětlí a vyhoví. Pokud bych dělal v budoucnu rozšíření, tak jedině zde.
  19. září 2019 (21:06)
 • Autoškola Milan Fiala (okres Znojmo) : Dobrý den,
  dlouhou dobu jsem váhal, jakou autoškolu si mám vybrat a spousta lidí mi právě nabídla služby pana Fialy a oprávněně.
  Moje zkušenosti s touto autoškolu jsou velmi pozitivní. Celkový přístup k žákům je nadmíru přívětivý. Domluva na čase a místě setkání bezvadní a nejlepší na tom jest, že si pro Vás přijede, už třeba když zrovna máte mít jízdy nebo když se nemáte dostat jak na teorie.
  Jízdy byly poklidné. Popravdě jsem si nepřišel jako v autoškole, spíše jako na nějakém výletě. Přátelská atmosféra byla vážně příjemná. I mé často hloupé dotazy byly řádně a vstřícně zodpovězeny. Nesetkal jsem se s žádným křikem ani s hrubými slovy. Vše v klidu vysvětleno, i při velkém stresovém vytížení.
  Dále teorie s manželkou pana Fialy byly vskutku pohádkové. Opravdu tomu nemám co dodat. Nádherný výklad, historky z praxe, důsledné vysvětlení...paráda.
  Mám moc dobrý pocit tím, čím jsem prošel s Fialovic rodinkou a opravdu mohu doporučit, zde dělat autoškolu.
  Děkuji za zkušenosti a krásné vzpomínky.
  S pozdravem,
  spokojený žák.
  19. září 2019 (18:58)
 • Autoškola Fajn (okres Olomouc) : Chtěla jsem poděkovat celému týmu jsou skvělí proto se to jmenuje Fajn autoškola.Syn je neslyšící a měl strach z cizích lidí a oni byli skvělí všechny.Za to jim moc děkuji a chci všem lidem říct obraťte se na ně.
  19. září 2019 (15:00)
 • Autoškola Fajn (okres Olomouc) : Autoškolu Fajn všem vřele doporučuji. Milí instruktoři mají profesionální, trpělivý a hlavně pozitivní přístup :-) Hned první hodinu mě mile překvapilo kamarádské klima. Teoretickou část s námi probral Martin velmi pečlivě, srozumitelně a přitom zajímavou formou. Jízdy probíhaly v příjemné atmosféře, zkušení instruktoři vše dobře vysvětlili a i já, která se řízení dlouho obávala, jsem s nimi dostala pocit klidu a začala si věřit. Takže pro mě malý zázrak :-)
  Tedy ve všech ohledech jsem nad míru spokojená a znovu bych tak chtěla Autoškole Fajn poděkovat za to, co mě naučila!
  19. září 2019 (06:12)
 • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
 • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
 • zobrazovat zde i neautorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:


Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online.