Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol
Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

 • Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
 • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

 • RE: Řidičský průkaz B a omezením :: Dobrý den. Bylo by dobré uvést, co si představujete pod pojmem B s omezením. Možností je více....brýle, automatická převodovka, vzdálenost od...[zobrazit celý text]
  4. října 2022 (07:02)
 • Řidičský průkaz B a omezením :: Dobrý den je někdo v Klatovech kdo dělá autoškolu s řidičským oprávněním B s omezením? [zobrazit celý text]
  2. října 2022 (11:23)
 • RE: Řidičský průkaz :: Dobrý den, zkušební komisař má pravdu. Musíte doložit, že se na území ČR zdržujete více než 185 dnů v kalendářním roce. [zobrazit celý text]
  26. září 2022 (13:02)
 • Řidičský průkaz :: Dobrý den. Chci si pořádat o nový řidičský průkaz ale nevím či bude vadit když doklady mám vedené na jiné adrese v ČR a nájemní smlouvu na jiné adrese...[zobrazit celý text]
  19. září 2022 (22:18)
 • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení):

 • Autoškola Stella (okres Kroměříž) : Paní učitelka je hodná milá a umí dobře naučit
  4. října 2022 (12:02)
 • Autoškola Beetle (okres Karlovy Vary) : Uplna levarna, nedoporucoval bych ani nepriteli. Na zaver byl komisar uplnej debil co pousti 1/20 lidi. Fakt borci jste. Celkove pristup uplne nahovno. Domluva tragedie. Instruktor taky tragedie.
  4. října 2022 (09:36)
 • Autoškola Horázný (okres Praha 3) : Celkově autoškola nejhorší, proč nechtějí člověka pustit dodělat poslední jízdy . Chování instruktoru neskutečný . Člověk dá tolik peněz a na nic, dělá to pomalu 6 měsíců jak je to možné. Tuhle autoškolu určitě nedoporučuji nikomu, Jednání s člověkem je hrůza. Jen lžou.
  4. října 2022 (09:10)
 • Autoškola Wyrwolová (okres Praha 5) : Maximálně doporučuji tuto autoškolu! Skvělá domluva a přístup.

  Dělala jsem skupinu B manuál.
  Co jsem slyšela od mých přátel, kteří měli autoškolu již za sebou, tak jsem měla velké obavy a to hlavně z instruktora. Na doporučení kamarádky jsem si vybrala tuto a měla jsem velké štěstí, že se mi věnoval přímo majitel. Vše proběhlo v klidu, na jízdy jsem se těšila, pokud mi něco nebylo jasné, tak nebyl absolutně žádný problém se zeptat.
  Testy i závěrečné jízdy jsem zvládla napoprvé a to i přes velký stres, ale i na závěrečných jízdách byla skvělá atmosféra.
  Za mě velkou výhodou byl rozhodně na začátku trenažer, protože jsem si vše mohla v klidu vyzkoušet.
  Příprava byla bezesporu velice intenzivní a důkladná, což mohu zpětně posoudit i vzhledem k tomu, že jsem si řidičák vyzvedla, jak nejdříve to bylo možné a první den jsem již měla k dispozici vlastní auto, se kterým jsem vyrazila hned do provozu. První samostatná jízda i doposud všechny ostatní jízdy probíhají naprosto v pořádku, až na můj občasný stres, ale i přesto jsem schopna nějaké náročnější situace vyřešit díky dobré a klidné přípravě v autoškole.
  Já osobně jsem velice ráda, že jsem se ukvapeně nehnala do nejbližší autoškoly hned jak to bylo možné, protože jsem přesvědčena, že bych nebyla tak spokojená, jako jsem byla s touto.
  3. října 2022 (21:12)
 • Autoškola Sládek (okres Plzeň-město) : Díky Alešovi a Romanovi za super přístup a učení,díky kluci Jarda
  3. října 2022 (06:50)
 • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
 • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
 • zobrazovat zde i neautorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:


Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Zajímavé tipy

www.autodoc.cz - zde si můžete vybrat vše pro své auto.

Mnoho užitečných věcí pro opravy automobilů najdete na Rexbo.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online. Můžete se také podívat na dalších projekty pro autoškoly.