Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz 

Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

 • Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
 • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

 • Marek:: Dobrý den,chci se zeptat s ridicakem am od 15 mužů řídit i motorku v manuálu nebo jen automat,jsou tu lidi co mi furt tvrdí ze jen automat[zobrazit celý text]
  24. května 2019 (14:54)
 • Úvěry, které jsou vhodné pro váš rozpočet:: Praktický nebankovní úvěr zdarma od 50 000 Kč do 11 750 000 Kč, s rychlým vypořádáním celého úvěru do 48 hodin. Měsíční splátky a splatnost jsou...[zobrazit celý text]
  18. května 2019 (12:18)
 • Úvěry, které jsou vhodné pro váš rozpočet:: Praktický nebankovní úvěr zdarma od 50 000 Kč do 11 750 000 Kč, s rychlým vypořádáním celého úvěru do 48 hodin. Měsíční splátky a splatnost jsou...[zobrazit celý text]
  18. května 2019 (11:42)
 • Pomoc:: Dostal jsem financní pomoc ve výši 100.000 € z senatorrpwalter@hotmail.com. Kontaktujte ho. Jsem si jist, že pan Peter Krajcovic vám pomuže...[zobrazit celý text]
  17. května 2019 (09:21)
 • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení):

 • Autoškola Kubátová (okres Frýdek-Místek) : Výborná příprava, přátelský přístup.
  Díky přístupu p. Kubátové jsem se necítila vystresovaná, milé jednání, vše vysvětleno v klidu.
  Můžu jen doporučit.
  24. května 2019 (17:42)
 • Autoškola Kubátová (okres Frýdek-Místek) : Výborná příprava na zkoušky, přátelský přístup. Jízdy vždy po domluvě, žádné zbytečné stresy. Učila mě p. Kubátová a přístup byl naprosto perfektní, člověk se těšil.
  Doporučuji všem!
  24. května 2019 (17:29)
 • Autoškola Drive Letňany (okres Praha 9) : Tuto autoškolu vřele doporučuji. Lidé, co zde pracují, jsou určitě na svém místě. Hlavně oceňuji přátelský přístup k žákům a profesionalitu. Hodiny pro teoretickou výuku máte neomezené, k dispozici jsou užitečná videa o provozu na pozemních komunikacích a také přípravné e-testy, které se dájí dělat jak v autoškole tak i doma. To všechno skvěle připraví k závěrečným zkouškám.
  Velké děkuji panu Neubaurovi! Nikdy neztratil trpělivost a vždycky zachoval klidnou hlavu. Nebyl žádný problém se domluvit na určitém čase pro jízdy (brzo ráno, o víkendu nebo před zkouškou).
  Také děkuji pani Šulajové za užitečné rady, ochotu a velkou podporu!
  Přeju hodně úspěchů a ať se Vám daří!
  24. května 2019 (16:03)
 • Autoškola Kříž (okres Praha 5) : Na to, že autoškola patří spíše k těm dražším, úroveň výuky tomu naprosto neodpovídá. Učitel navrhuje termíny jízd především v dopoledních/poledních hodinách, což pro SŠ studenty není možné. Od ledna do konce května zatím jen polovina jízd, zdá se, že kurz bude celoroční. Jízdy tedy cca jednou až dvakrát měsíčně. Poslední jízda 1. dubna, myslím, že výběr této autoškoly byl aprílový vtip. Návrh další jízdy až za tři týdny, takže super, snad to do zimy stihneme, nebo se aspoň naučím jezdit ve sněhu. Naprosto tuto autoškolu nedoporučuju. Pan učitel je nervák a vůbec nemá trpělivost, no ještě aby, když po měsíčních intervalech se žák provozu bojí.
  23. května 2019 (12:50)
  -------------------------------
  Takže tomu Vašemu blábolu dáme trochu logického uvažování:
  90% žáků, co navštěvují AŠ jsou studenti SŠ. Nelukrativnější čas jízd pro tyto žáky je mezi 14 až 17 hodinou a to se projedou jen DVA žáci, když budou jezdit každý dvě vyučovací hodiny.
  Od Po-PA se projede v tento čas JEN 10 žáků, jak nemůže AŠ plánovat i dopoledních hodinách, když má v kurzu 30-50 žáků ?!? V SO a NE zase nejezdí proto, že nechtějí AŠ platit víkendový příplatek, ale sami se pak nechtěně v autě pochlubí, jakou si sehnali skvělou brigádu a ten víkendový příplatek jim tam platí :-)
  Je zajímavé, jak si mamánci stěžují, že nemůžou dopoledne jezdit a přitom je kolikrát potkáváme dopoledne zapékat za školou a mají plno zameškaných hodin. Ale tady si budou hrát na strašně uvědomělé a zodpovědné studenty :-) :-)
  24. května 2019 (06:24)
 • Autoškola 7 (okres Praha 4) : Musím říct že komunikace a domluva je naprosto výborná.Přišla jsem do autoškoly pro mne z neřešitelnou situací .Odcházela jsem spokojená neboť v autoškole mi ochotnè problém pomohli vyřešit jsem za to moc vděčná.Opravdu je zde vidět rodinná atmosféra.Naprosto doporučuji všichni jsou skvělí a moc všem děkuji za ochotu.Je hezké že fajn lidi ještě existují.MOC ZA VŠE DĚKUJI
  23. května 2019 (16:51)
 • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
 • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
 • zobrazovat zde i neautorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:


Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online.