Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol
Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

  • Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
  • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

  • Uraz v autoskole na motorce:: Dobry den,chtela bych se prosim,zeptat pri zaverecne zkousce s instruktorem a komisarem jsem upadla z motorky a zlomila jsem si ruku,ruku mi operovali...[zobrazit celý text]
    22. října 2021 (17:13)
  • nabízíme úvěr:: Nabízíme konkrétní online půjčky krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé od 50 000 Kč do 400 000 000 Kč . Naše půjčky jsou snadné a rychlé. Výše měsíční...[zobrazit celý text]
    20. října 2021 (12:39)
  • Info.:: Dobrý den, potřeboval bych pomoct, abych prošel při skládání testu v Praze.[zobrazit celý text]
    19. října 2021 (01:21)
  • Dodělání manuální převodovky:: Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Aktuálně mám řidičák B na automat a chtěla bych si dodělat manuál. Chtěla bych se tedy zeptat dělají to všechny...[zobrazit celý text]
    18. října 2021 (22:14)
  • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení):

  • Autoškola Dvoran (okres Frýdek-Místek) : S autoškolou Dvoran jsem byla velice spokojená. Připravili mě na ježdění ve velkém provozu, díky tomu že jsme jezdili i do Frýdku-Místku... Naučili mě jak reagovat za volantem, což je velmi důležité. Na hodinách teorie jsme probírali vše dopodrobna a připravovali jsme se na písemné testy. Učitelů se u mě vystřídalo více a všichni byli velice příjemní a trpěliví. Autoškolu Dvoran můžu na 100% jen a jen doporučit.
    22. října 2021 (20:44)
  • Autoškola P+R (okres Praha 7) : V této autoškole hodnotím velmi pozitivně přístup a chování učitelů k žákům, pochopení, a zejména podporu. Na hodiny v této autoškole jsem se těšila ( na rozdíl od předchozích 2). V rámci jízd mi učitel zdůrazňoval důležité věci týkající se provozu, snažil se abych pochopila co znamená jít jednodušší cestou a řízení si zbytečně neztěžovat. Nechal mě řešit spoustu aktuálních situací v provozu, což považuji za velmi přínosné.
    22. října 2021 (19:36)
  • Autoškola DISK (okres Ústí nad Labem) : Nejhorší autoškola co znám,pan Petruzalek nikdy nemá čas , komunikace na bodě mrazu ,ozve se vám až mezi 22-23:30 hod.
    Nenaučí vás Základní věci ,jako řadit ,parkovat a rozjezd , no prostě vše !
    Pozve si takový komisaře , co skoro nikoho nenechají projít na závěreční jízdu a hlavně učitel tam v autě není , protože furt nemá čas a i když budete jezdit na 110% ,tak vám to ten , nebo druhej komisař nedá a nemá vám kdo dosvědčit , protože třetí osoba ta není , jenom vy s komisařem- Rexem ...haf haf. ani vás nezkontroluje - podle OP ani vás neodzdravi i když mu pozdravíte , .....jedným slovem... katastrofa .
    NEDOPORUČUJI nikomu ,kdo si chce poctivě udělat řidičák .
    22. října 2021 (18:14)
  • Autoškola Ital Car (okres Praha 3) : Díky profesionálnímu, vstřícnému a hlavně klidnému přístupu obou instruktorů jsem udělala zkoušky na moto. Vřele doporučuji a děkuji
    22. října 2021 (12:46)
  • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Všichni se cloveku snaží vyjít vstříc, a neodmitnou vás. Naučila jsem se vse co je požadováno, a prošla zkouškami. Autoskolu nesmírně doporučuji:)
    22. října 2021 (06:45)
  • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
  • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
  • zobrazovat zde i neautorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:


Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Zajímavé tipy

www.autodoc.cz - zde si můžete vybrat vše pro své auto.

Mnoho užitečných věcí pro opravy automobilů najdete na Rexbo.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online. Můžete se také podívat na dalších projekty pro autoškoly.