Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz 

Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

 • Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
 • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

 • RE: Parkování v jednosměrce s vyznačenou modrou...:: Dobrý den, v tomto případě má pravdu MP. Na dopravním značení označujícím ZÓNU je mimo nejvyšší povolené rychlosti 30km/h i druhá informace -...[zobrazit celý text]
  27. ledna 2023 (08:27)
 • Ceník:: Proč tady chybí kompletní ceník vašich služeb?[zobrazit celý text]
  26. ledna 2023 (18:01)
 • Parkování v jednosměrce s vyznačenou modrou zónou...:: Dobrý den, od MP Brno jsem dostal upozornění na spáchání přestupku. Jedná se o situaci, kdy jsem stál (parkoval) v jednosměrné ulici. Na jedné...[zobrazit celý text]
  26. ledna 2023 (17:56)
 • RE: Řidičák T a AM:: Dobrý den, odpověď naleznete v zákoně 361/2000 Sb., § 81 Rovnocennost řidičských oprávnění, odstavec (2): Řidičské oprávnění udělené pro kteroukoli...[zobrazit celý text]
  24. ledna 2023 (12:50)
 • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení):

 • Autoškola Ambrož (okres Znojmo) : Pocity z autoškoly jsou jen a jen ty nejlepší. Díky profesionalitě pana instruktora F. Jaroše, jsem zvládl závěrečné zkoušky s přehledem, jak jízdy, tak teorie napoprvé, jízdy byly humorné a poučující. Autoškolu mohu jen a jen doporučit.
  27. ledna 2023 (14:48)
 • Autoškola Formánek (okres Kladno) : Autoškolu jsem zvládla jen díky lektorovi panu Bělikovi. Jeho přístup byl kooperativní a flexibilní. Oceňuji i snahu pana Formánka mi vyjít vstříc vzhledem k časovým omezením.

  27. ledna 2023 (12:06)
 • Autoškola Vlasta Tichá (okres Ostrava) : Autoškolu bohužel doporučit nemohu. Přešla jsem zde z autoškoly Veselý (také nedoporučuju, bude po vás jen řvát). Paní Tichá hodná je, ale měla jsem s ní jen 4 teoretické hodiny (zbytek se naučit je na vás, takže je to velmi nedostatečné). Jako všichni jsem musela absolvovat zdravovědu na pobočce na konzervatoři, tu vedl pravděpodobně syn paní Tiché, který nám ke zdravovědě vůbec nic neřekl a mluvil jen o tom, jak je důležité se učit z testů a knihy, abychom závěrečný test zvládli (mluvil o tom celé 2 hodiny!).
  Jízdy s Panem Žáčkem byly sice v pohodě, byl klidný, ale koukal jen do telefonu, takže vy pak ani nevíte, zda jedete dobře. Celkově vše má lidově řečeno na párku. Jeho auto je vybaveno všemožnými vychytávkami, které pravděpodobně nebudete mít ani vy ve svém autě (parkovací senzory, asi velmi silný motor, protože mi auto nikdy nechcíplo, přestože mělo - málo otáček...)
  Dle mého nezná pomalu ani vaše jméno a u zkoušek se mě ani nezastal, přestože jsem měla pravdu, že jsem na tom přechodě zastavila, tak mlčel, aby si nerozházel vztahy s komisařem.

  Celkově autoškolu hodnotím velmi špatně, pokud nejste ten typ, co jezdit umí a všemu okolo auta rozumí, takže si jen potřebuje zaplatit levnou autoškolu - jděte do toho, ale pokud jste v tom naprostý nováček, rozhodně si vyberte jinou autoškolu.
  27. ledna 2023 (07:51)
 • Autoškola Sluka (okres Tábor) : Instruktora Sluku v čase, kdy se máte učit řídit, musíte vzít na oběd do hospody a čekat, než si zařídí svoje. Arogantní chování a naschvály.
  Nenaučí vás pořádně couvat a ani jedna lekce podélného parkování. Neučí zip a tvrdí, že ve městě neplatí, že pravé pruhy slouží pro rychleji jedoucí vozidla. Což je blbost

  "V obci na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačených na vozovce v jednom směru jízdy smí řidič motorového vozidla užívat k jízdě kteréhokoliv jízdního pruhu; přitom se nepovažuje za předjíždění, jedou-li vozidla v jednom z jízdních pruhů rychleji než vozidla v jiném jízdním pruhu. Pokud by vozidla jedoucí současně ve všech jízdních pruzích bránila v jízdě rychleji jedoucímu vozidlu, musí řidič jedoucí v levém krajním jízdním pruhu tento pruh co nejdříve uvolnit; to neplatí, užívá-li řidič levého krajního jízdního pruhu k odbočování, otáčení nebo při souběžné jízdě podle odstavce 3."
  26. ledna 2023 (23:45)
 • Autoškola VT centrum 11 s.r.o. (okres Praha 4) : Po třičtvrtě roce od získání řidičáku mohu zhodnotit, že autoškola vás opravdu naučí. Byla jsem věčný odpůrce řízení a nakonec mě to i baví. Myslela jsem, že se budu stresovat před každou hodinou, ale naopak - těšila jsem se. V této autoškole jsou opravdoví odborníci. Vše, co potřebujete vědět ke zkouškám, do vás natlačí i kdybyste nechtěli. Pokud v autoškole naučili řídit mě, naučí jezdit i vás.
  26. ledna 2023 (13:54)
 • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
 • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
 • zobrazovat zde i neautorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:


Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Zajímavé tipy

www.autodoc.cz - zde si můžete vybrat vše pro své auto.

Mnoho užitečných věcí pro opravy automobilů najdete na Rexbo.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online. Můžete se také podívat na dalších projekty pro autoškoly.