Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz 

Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

 • Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
 • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

 • Best loan offer:: Dobrý den, Půjčka je nabízena za přijatelnou úrokovou sazbu 3%. Mnoho bank vás odmítlo. Potřebujete financování konsolidace dluhu? potřebujete pomoci...[zobrazit celý text]
  7. června 2023 (11:49)
 • Požádejte o urgentní zajištěné půjčky:: Dobrý den, hledáte finanční pomoc za rozumných podmínek a potřebujete mít prostředky na svém bankovním účtu do 24 hodin? Jste zaměstnáni nebo...[zobrazit celý text]
  7. června 2023 (06:22)
 • RE: RE: Rozšíření řidičského průkazu a nesložení...:: Dobrý den, ano, nastat to může. Když neuděláte testy pro sk. T, správní orgán bude zkoumat, zda se špatné odpovědi týkají pouze sk. T, nebo i...[zobrazit celý text]
  6. června 2023 (10:43)
 • RE: Řidičský průkaz AM:: Dobrý den, odpověď naleznete v Zákoně 247/2000 Sb., Zákon o získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel, §...[zobrazit celý text]
  6. června 2023 (10:17)
 • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení):

 • Autoškola Radek Bydžovský (okres Kutná Hora) : Tato autoškola byla kdysi velmi dobrá.
  Nyní,ale přístup a chování pana Bydžovského je na hrozně úrovni. Je sprostý,nedodržuje domluvené časy jízd.
  Jedna jízda za čtrnáct dní je opravdu málo. Jednou zapomene,po druhé prostě nepřijde a hlavně vůbec nereaguje.Telefony nezvedá,na SMS nereaguje. Syn dělá kurz uvteto autoškoly již osm měsíců,neboť p. Bydžovský stále nemá čas. Více jak měsíc se mu vůbec neozval. Za své peníze,chce člověk kvalitní služby,což zde nedostanete.
  8. června 2023 (22:09)
 • Autoškola Josef Bydžovský (okres Jihlava) : Tato autoškola byla kdysi velmi dobrá.
  Nyní,ale přístup a chování pana Bydžovského je na hrozně úrovni. Je sprostý,nedodržuje domluvené časy jízd.
  Jedna jízda za čtrnáct dní je opravdu málo. Jednou zapomene,po druhé prostě nepřijde a hlavně vůbec nereaguje.Telefony nezvedá,na SMS nereaguje. Syn dělá kurz uvteto autoškoly již osm měsíců,neboť p. Bydžovský stále nemá čas. Více jak měsíc se mu vůbec neozval. Za své peníze,chce člověk kvalitní služby,což zde nedostanete.
  8. června 2023 (22:04)
 • Autoškola Slovácko s.r.o. (okres Hodonín) : Už nikdy. Stačilo by se jen chovat slušně. Úcta k zákazníkovi je tu sprosté slovo.
  Doporučuji vyzkoušet si nějakou hodinu, poznat majitele p.Ledvinu a pak teprve platit. Jinak jste v pasti.
  Nelitujte času a peněz jinde.
  8. června 2023 (19:20)
 • Autoškola Tuček (okres Hradec Králové) : Dělal jsem tam řidičák i na auto a teď na A2 a za me paradni přístup,ochota a příprava na zkoušky. Dobre naučí,poučí co a jak. Řidičák jedine tam!
  8. června 2023 (13:09)
 • Autoškola Málek (okres Mladá Boleslav) :
  Autoškola s učitelem Jiřím Pýchou byla skvělá zkušenost. Jeho odbornost, trpělivost a přístup byly vynikající. Vysvětloval mi všechny důležité aspekty řízení srozumitelně a přizpůsoboval se mému tempu učení. Jeho podpora a povzbuzování mi dodávaly sebevědomí i v náročných situacích. Díky jeho efektivnímu výukovému plánu jsem se cítil připravený na zkoušky. Byl to skvělý učitel, který mi pomohl získat dovednosti a sebejistotu v řízení auta.
  7. června 2023 (17:49)
 • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
 • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
 • zobrazovat zde i neautorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:


Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Zajímavé tipy

www.autodoc.cz - zde si můžete vybrat vše pro své auto.

Mnoho užitečných věcí pro opravy automobilů najdete na Rexbo.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online. Můžete se také podívat na dalších projekty pro autoškoly, a to včetně slovenských autoškola testů.