Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol
Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

 • Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
 • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

 • Automat :: Dobrý den , myslíte ze jsou autoškoly s automatem tipů C kdekoliv v Karlovarskym kraji dekuju[zobrazit celý text]
  5. května 2021 (13:25)
 • Nabídka půjčky.:: Ahoj všichni. Jste obchodník, žena nebo soukromá osoba? Potrebujete pujcku na rozšírení svého podnikání, na koupi domu nebo na vyporádání starých...[zobrazit celý text]
  4. května 2021 (21:43)
 • Nabídka půjčky.:: Ahoj všichni. Jste obchodník, žena nebo soukromá osoba? Potrebujete pujcku na rozšírení svého podnikání, na koupi domu nebo na vyporádání starých...[zobrazit celý text]
  4. května 2021 (20:47)
 • Nabídka půjčky.:: Ahoj všichni. Jste obchodník, žena nebo soukromá osoba? Potrebujete pujcku na rozšírení svého podnikání, na koupi domu nebo na vyporádání starých...[zobrazit celý text]
  4. května 2021 (20:46)
 • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení):

 • Autoškola Kebrle (okres Praha 5) : Tuto autoškolu hodnotím na jedničku. Pan Kebrle je instruktor s mnoha letými zkušenostmi. Po celý výcvik byl příjemný, oceňuji jeho flexibilitu a možnost jezdit i o víkendech. Kdykoliv jsem potřebovala něco vysvětlit, vše mi vysvětlil. V některých momentech byl přísný, ale v řízení je opravdu důležité chyby nedělat. Zkoušky jsem udělala na první pokus. Autoškolu mohu jedině doporučit! S odstupem času, kdy denně jezdím autem, dodnes vzpomínám na to, jak skvěle mě p. Kebrle naučil řídit.
  12. května 2021 (14:38)
 • Autoškola Credit (okres Opava) : Nejlepší autoškola v Opavě. Pán Král naučí, vysvětlí, poradí. Člověk na správném místě.
  12. května 2021 (12:45)
 • Autoškola VT centrum 11 s.r.o. (okres Praha 10) : Kurz jsem měla kvůli vládním opatřením přerušen, což mu ale nesnížilo na kvalitě. Vzhledem k tomu, že pracuji, nebyly moje časové možnosti příliš velké, ale vždy byla s lektorem panem Moravcem výborná domluva. Výuka ať už teoretická, tak i praktická je na vysoké úrovni. Co se týče jízd, měla jsem z nich strach, ale pan Moravec ačkoliv jsem někdy začala panikařit mě dokázal za volantem uklidnit a dodal mi sebevědomí. Vždy byl milý, hodný a trpělivý, což je u učitelů nejen v autoškole vždy potřeba. Moc děkuji.
  12. května 2021 (11:33)
 • Autoškola Neumann (okres Trutnov) : Autoškolu mohu vřele doporučit přístup a vše okolo super,příjemný komisař i instruktor super. Takže za mě plný počet hvězdiček. Ještě jednou moc děkuji za vše.
  12. května 2021 (10:35)
 • Autoškola Novobilský (okres Ostrava) : Instruktor Chramosta udělal z celé práce p. Novobilského hotovou frašku. Při kondičních jízdách šel z něj cítit alkohol (pravděpodobně zbytkový) a jeho chování k žákovi je nepřípustné - uřvaný, hádavý a zřejmě zaujatý. Pokud někoho už předem zavrhne, ten člověk nemá šanci uspět i když auto ovládá a dodržuje pravidla silničního provozu. Nikomu tuto autoškolu nedoporučuji. Přecházím na závěrečné zkoušky k jiné autoškole. Pokud hned na poprvé uspěji, udělám panu Chramostovi "reklamu"
  12. května 2021 (09:14)
 • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
 • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
 • zobrazovat zde i neautorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:


Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online.