Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz 

Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

 • Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
 • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

 • Skupina A:: Dobrý den mám skromný dotaz .Udělal jsem řidičák ve 26 Letech na A,B ale nevím co za motocykl mohu přesně řídit .na řidičáku mám v první kolonce...[zobrazit celý text]
  7. dubna 2020 (19:57)
 • získat rychlý a spolehlivý úver:: Pokud jste jednotlivec nebo obchodník a v soucasné dobe potrebujete peníze, abyste mohli uspokojit vaše potreby nebo provést svuj projekt, požádejte o...[zobrazit celý text]
  5. dubna 2020 (08:26)
 • Obchod pro všechny vaše sny pujcky:: Byl jste odmítnut v bance, protože váš kredit nesplnuje jejich standardy? Snažíte se vlastnit svuj domov, ale kvuli nedostatecnému úveru jste odmítli...[zobrazit celý text]
  5. dubna 2020 (08:25)
 • Nabídka úverových pujcek mezi jednotlivci:: Jsem jednotlivec, který nabízí pujcky v rozmezí od 1000 € až do 10.000.000 €. Kdo je skutecne v nouzi. To je príležitost pro vás, kterí chtejí zahájit...[zobrazit celý text]
  5. dubna 2020 (08:22)
 • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení):

 • Autoškola Kredit (okres Plzeň-město) : Dělal jsem zde a1, nepřišlo mi to s panem Zemanem strašný. Řídit jsem uměl a ticho mi vyhovovalo. Jednou mi pan Zeman zastavil motocykl jen proto, že si on nebyl jistý, takže jsem tam skákal s motorkou a snažil se vykvaltovat z trojky, to je asi jediný mínus. Dostal jsem toho "nepříjemného" pana komisaře, nedivím se mu, když tam má extrémní kopyta a pustí fakt jen řidiče, co na silnici můžou. Byl jsem asi jen na polovině kurzů, moc zajímavé nebyly, stejně si člověk musí nastudovat všechno sám. Rychlost kurzu a cena parádní, na a2 se sem vrátím.
  8. dubna 2020 (11:59)
 • Autoškola Nádeníček (okres Brno) : Samá pozitiva!
  2. dubna 2020 (21:26)
 • Autoškola Wyrwolová (okres Praha 5) : Autoškola Wyrwolova, je nejlepší autoškola co jsem si mohla vybrat. Oba pánové z Wyrwolovy školy jsou skvělí, vždycky mi vyšli vstříc, když bylo potřeba a hlavně byli oba moc příjemný a snažili se vším poradit. :)

  Když bych měla hodnotit instruktora, tak musím doporučit pana Vlastu Jílka, je to ten nejlepší instruktor, kterého jsem kdy mohla mít. Je milý, není nikdy nepříjemný i když třeba žák udělá chybu tak se mu to snaží v klidu vysvětlit a ještě k tomu přidá humor, aby se žák nestresoval. Za mě nejlepší instruktor co kdy v autoškole mohl být. :)

  A pokud teď přemýšlíte kam do autoškoly vyberte si autoškolu Wyrwolovou a chtějte instruktora pana Jílka, protože jen s nim se naučíte skvěle řídit a nebudete se muset bát na silnici. :)
  1. dubna 2020 (04:51)
 • Autoškola Ladislav Rendl (okres Plzeň-město) : Pan Redl je možná výbušný, ale jeho rady, které mi rozčíleně podával, se mi zaryly do paměti a často si je v provozu chtě nechtě připomínám, i to ze mě dělá lepšího řidiče. A pokud někdo na pana Rendla nadává, tak byl úplně nemožný, nebo během jízd ohrožoval sebe a provoz. Když vám řekne, že jste úplně blbej, tak má asi pravdu, ale když se budete snažit, tak vás naučí. Pana Rendla doporučuji. A cena kurzů je podle mě normální, ani drahá, ani nejlevnější, zkrátka platíte cenu přiměřenou kvalitám.
  31. března 2020 (11:09)
 • Autoškola Klása (okres Svitavy) : Není co bych vytkl, umí výborně naučit, poradit a hlavně vám věří že to jednou dáte,. Neschazuje vás a probémy řeší okamžitě. A hlavně je moc moc hodná a klidná. :)
  30. března 2020 (19:29)
 • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
 • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
 • zobrazovat zde i neautorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:


Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online.