VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

• Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
  • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

• Částečně označená křižovatka:: V oblasti mimo obec se ke komunikaci v přímém směru (doposud hlavní) zprava připojuje komunikace jiná. Dohromady tvořící křižovatku tvaru T. Na...[zobrazit celý text]
    24. července 2024 (18:10)
  • RE: Mám Evropský řidičský průkaz a zákaz řízení v...:: Dobrý den, odpověď na Vaši otázku zní: Ne, nemůžete! § 113 zákona 361/2000 Sb. Odevzdání řidičského průkazu a mezinárodního řidičského...[zobrazit celý text]
    24. července 2024 (12:00)
  • RE: Přerušení autoškoly:: Dobrý den. Autoškolu můžete dělat neomezeně dlouho. Vaši synové opravdu nemohou nahrazovat učitele autoškoly.[zobrazit celý text]
    24. července 2024 (11:47)
  • RE: Přejetí plné čáry :: Dobrý den, odpověď naleznete ve vyhlášce 294/2015 a také v každé učebnici autoškoly, kde jsou vyobrazeny dopravní značky. Značku je zakázáno...[zobrazit celý text]
    24. července 2024 (11:45)
  • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení):

• Autoškola Anna Krešlová (okres Liberec) : Z celé autoškoly mám velmi dobrý dojem. Pan Naprávník byl jeden z "nejlidštějších" učitelů, které jsem kdy poznal, ať už šlo o cokoliv. Individuální přilstup, pochopení pro ruzné okolnosti, vyhovění s termíny. Znalosti v oboru za mě výborné, auta která jsem řídil byla dobře vybavená a vše šlo tak, jak má. Nejdůležitější byl ale určitě ten přilstup, díky kterému i vy, kteří jste více nervozní nebo se stresujete, budete na hodiny chodit s úsměvem a bude vás autoškola bavit. Za mě nelze nic jiného než doporučit a vychválit. Ani nevím, kde bych našel negativa a rád na autoškolu vzpomínám.
    26. července 2024 (16:32)
  • Autoškola Málek (okres Mladá Boleslav) : Včera jsem na poprvé udělala zkoušku na B. Učil mě pan Jirka Pýcha. Moc hodný,trpělivý. Všechno vysvětluje stručně a jednoduše. Určitě mohu doporučit.
    Tímto bych chtěla poděkovat za vše ještě jednou :)
    Nina
    26. července 2024 (16:30)
  • Autoškola Ambrož (okres Znojmo) : Naprosto perfektní přístup, opravdu hodně vás toho naučí a když se objeví něco z čeho máte třeba strach, tak vám instruktor pomůže to překonat a zvládnout v klidu. Jsem ráda, že jsem si zvolila právě tuhle autoškolu. Všem vřele doporučuji. :))))))
    26. července 2024 (09:40)
  • Autoškola Málek (okres Mladá Boleslav) : Včera jsem na první dobrou konečně dodělal A2,byla to dlouhá cesta 😁ale chci poděkovat všem za skvělý přístup jak profi,tak i kamarádský 😁 Díky chlapi a určitě se ještě uvidíme Lukáš V.🏍️
    26. července 2024 (07:06)
  • Autoškola Vohradský (okres Příbram) : 10
    Maximálně spokojen
    25. července 2024 (12:32)
  • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
  • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
  • zobrazovat zde i neautorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:

Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Zajímavé tipy

www.autodoc.cz - zde si můžete vybrat vše pro své auto.

Mnoho užitečných věcí pro opravy automobilů najdete na Rexbo.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online. Můžete se také podívat na dalších projekty pro autoškoly, a to včetně slovenských autoškola testů.