Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz 

Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

 • Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
 • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

 • Žádost o vrácení peněz za neprovedenou autoškolu:: Žádám o vrácení dlužných 8700,- Kč co mi stále dlužíte.[zobrazit celý text]
  11. listopadu 2018 (19:56)
 • RE: výborná autoškola Čáslav pan Ctirad Čech:: Doporučuji autoškolu Bydžovský Čásla. Dělám tam postupně všechny řidičské oprávnění. Výborný přístup a zatím vše na poprvé. [zobrazit celý text]
  5. listopadu 2018 (09:53)
 • Jana Kaufnerová Janouchová:: Autoškola TELOS s.r.o.rnMám velice příjemné zkušenosti ze zhora uvedenou autoškolu.rnA obzvlášť z paní Janou Kaufnerovou, je moc hodná a trpělivá,...[zobrazit celý text]
  27. října 2018 (21:45)
 • RE: RE: Opakovaně špatně zastavují na blikačky:: "Na blikačky" je lidové označní výstražného světelného zařízení. Možnosti jeho pužití jsou jasně definované zákonem a o žádnou z nich se...[zobrazit celý text]
  24. října 2018 (10:20)
 • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení):

 • Autoškola Zuzana a Dalibor Petrovi (okres Brno) : Z autoškolou jsem byla velice spokojená. Vše probíhalo bez komplikací. Pan Petr je velice trpělivý a nápomocný.
  15. listopadu 2018 (18:55)
 • JM autoškola (okres Brno) : Autoškola byla super.. Instruktoři nás chtěli perfektně připravit na zkoušky, což se jim povedlo. Na jízdách byli prisni, ale milí. Na zkoušku jsme šel připraven velmi dobře, jak cos e týče praxe, tak teorie.
  Rozhodně doporučuji tuto autoskolu!
  15. listopadu 2018 (10:43)
 • Autoškola Říha (okres Benešov) : Anonymní recenze má smysluplnost jako když rom řekne že chce pracovat, ale trochu to i vypadá že to psal někdo s nevychozenou základkou a takového potkat na silnici? NE! Další zoufalá pomstychtivá akce nějaké zhrzené žákyně. Kvapil Tomáš.

  ****************************************
  myslím že nenauci poradne jezdit nejake parkovani s couvanim vubec otočky v křizovatce T nikdy malo jizg a instruktorka arogantni a fabie neda s es ni jezdit spatna stav
  15. listopadu 2018 (09:45)
 • Autoškola TELOS (okres Praha 3) : Anonymní recenze má smysluplnost jako když rom řekne že chce pracovat, ale trochu to i vypadá že to psal někdo s nevychozenou základkou a takového potkat na silnici? NE! Další zoufalá pomstychtivá akce nějaké zhrzené žákyně. Kvapil Tomáš.

  ******************************************
  Pan Jílek nemá soudnost, křičí na lidi, je arogantní. V dnešní době není nikdo zvědaví na to, aby se člověkem zacházelo jak s kusem hadru.
  15. listopadu 2018 (09:42)
 • Autoškola Říha (okres Benešov) : myslím že nenauci poradne jezdit nejake parkovani s couvanim vubec otočky v křizovatce T nikdy malo jizg a instruktorka arogantni a fabie neda s es ni jezdit spatna stav
  -------------------------
  Pane bože i takový materiál chodí dnes do autoškol ?!? Já říct v autoškole před X lety, že se chci naučit "otočky na křižovatkách", tak by mně instruktor rovnou vyhodil z auta !!!
  Teď jen doufat, že projde zákon o povinném psychologickém vyšetření před vstupem do autoškol.
  15. listopadu 2018 (06:28)
 • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
 • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
 • zobrazovat zde i neautorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:


Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online.