Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz 

Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

 • Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
 • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

 • 4 krásně ohromující francouzský buldok štěňata:: 4 krásně ohromující malý francouzský Bulldogs připraven od 13. února z vrhu 6. Vrh se narodil v sobotu 15. prosince 2018. Tam jsou 2 chlapci a 2...[zobrazit celý text]
  19. ledna 2019 (02:56)
 • k hodnocení a výběru autoškoly:: Spousta žáku autoškol v Praze si zde stěžuje na kvalitu výuky a výcviku. Račte si všimnout, že se jedná většinou o levné, ještě levnější a často...[zobrazit celý text]
  18. ledna 2019 (18:53)
 • Bezplatný kredit pro celou Českou republiku:: Rychlá a pohodlná finanční půjčka, kterou můžete použít pro cokoli. Nízká úroková sazba je stabilní po celou dobu splácení. Vzhledem k širokému...[zobrazit celý text]
  18. ledna 2019 (13:26)
 • Připraveni financovat své projekty:: Připraveni financovat své projekty Nabídka osobního úvěru pro více projektů (včetně požadavků na hotovost a konsolidaci úvěrů), investiční nabídky...[zobrazit celý text]
  18. ledna 2019 (09:52)
 • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení):

 • Autoškola Němec (okres České Budějovice) : Tuhle autoškolu mohu jedině doporučit.
  Učitelé byli skvělí a díky jejich přístupu mě jízdy opravdu bavily. Pan Němec je neskutečně trpělivý, ke zkouškám připraví, a když je to potřeba, dokáže člověka podržet.
  Nikdy by mě nenapadlo, že by mě mohla zrovna autoškola tak bavit - a že mi to bude dokonce chybět. Hned bych si to zopakovala!
  19. ledna 2019 (18:57)
 • Autoškola Miloš Navrátil (okres Brno) : ANONYMNÍ! Učitelé tak napůl, většina celkem příjemná, ale přístup paní Navrátilové se mi vůbec nelíbil, byla nepříjemná na jízdách a místo pomoci všechny chyby dost nevybíravě komentovala, každá jízda s ní pro mě byl velký stres. Při závěrečné zkoušce jsme museli opravdu dlouho čekat a nevěděli jsme dopředu čas zkoušky, což je zvlášť pro pracující velice nepříjemné.
  vloženo: 17. ledna 2019
  vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna
  -----------------------
  Někde si stěžují že učitel nic neřekne, Vám vadí že to zase komentoval. Člověk aby žákům dával dotazník jak se podle nich má chovat aby pak nebyl vystaven anonymní zákeřné kritice ze strany ublíženého žáčka. Jinak Vám asi uniklo že zkouška na ŘP je STÁTNÍ ZKOUŠKA stejně jako maturita a podobné!!! Už vidím jak pujdete u maturity před zkušební komisi a budete se tam vztekat že jim to trvá dlouho a musíte jít do práce. Takže když děláte státní zkoušku na ŘP musí jít holt vše stranou nebo jezděte dál hromadnou dopravou.
  Kvapil Tomáš.
  19. ledna 2019 (17:44)
 • Autoškola Milan Tihelka (okres Brno) : ANONYME!
  Přístup pana Tihelky naprosto neprofesionální,sprostý jak kanál,stále jen nadává,jak jste neschopní a podobná i horší slovíčka,jako žák v jeho autoškole chodíte na hodiny jízdy s nervama v kýblu a odcházíte ze slzama v očích,okamžitě bych mu sebrala licenci!!!!
  vloženo: 16. ledna 2019
  vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna
  --------------------

  Někomu to jde hůř a někomu líp. To nic nemění na tom že si zde jen vyléváte anonymně vztek a Váš problém toho že to nejde to nevyřeší. Na slzičky koukněte v tescu na kapesníčky v akci, jsou lidi co brečí už jen když jim ujede autobus MHD. A jestli máte důkazy o tom chování učitele, není nic snažšího než na to poukázat na ty správné místa ale tady to moc nevyřešíte a ještě že nemáte kompetenci "licenci" sebrat, to by za každý Váš neuspěch nebyla v ČR žádná autoškola.
  Kvapil Tomáš.
  19. ledna 2019 (17:38)
 • Autoškola ÚAMK (okres Praha 6) : ANONYME!
  Autoškola UAMK Praha 4, Na Strži.
  Budu mluvit z vlastní zkušenosti, kterou bych nikdy nikomu nepřála. Do autoškoly jsem se přihlásila na konci srpna 2017. Dva měsíce jsem strávila teorií, první sednutí do auta probíhalo na parkovišti mezi sídliště, absolutně mi nikdo neukázal, jak se vozidlo ovládá. Auto silně zapáchalo, špatně fungovala ruční brzda, pedály byly brutálně vyšlapané (do kopce auto vůbec netáhlo), zrcátka jsem musela ovládat pěstí, protože páčka na ovládání nefungovala. Pan instruktor Petřík se mnou prakticky nekomunikoval a když už z něho něco vypadlo, byly to sprosté nadávky a řev. Styděla jsem se říct si o pomoc, myslela jsem, že řve jen na mě, protože jsem neschopná. Na druhé opravné zkoušce jsem však od ostatních zjistila, že nejsem jediná, kdo má tento problém a několik lidí na něj již podalo stížnost. Vedoucí autoškoly, pan Kunc, je milý a ochotný pán, ale očividně je toho na něj moc a kvalita výcviku je mizerná, v termínech je zmatek, možnost oprav je malá (dlouhé čekání na nový termín - vím, může za to magistrát, ale měl by to vyřešit). Je naprosto normální dělat zkoušku na čtvrtý pokus, žáci jsou nepřipraveni a i přes dokoupení (předražených) kondičních jízd zkoušku neuděláte. Výcvik jsem dokončila v prosinci 2018 v úplně jiné autoškole, na čtvrtý pokus (po třech pokusech v UAMK). Pan Kunc jako "omluvu" se mnou odjel dvě poslední kondičky zadarmo a tyto dvě jízdy pro mě byly přínosnější, jak 28 jízd s panem Petříkem. Už nikdy nechci pana Petříka vidět a pevně doufám, že uchráním nejednoho chudáka od stejného zážitku, kterým jsem si musela projít já a soustu dalších žáků pana Petříka. Přestože je cena poměrně nízká, na opravných zkouškách a kondičních jízdách zaplatíte skoro jednou tolik...
  vloženo: 15. ledna 2019
  vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna
  ---------------------------

  Zřejmě se stydíte i tady, podepsat se pod vlastní recenze je slušnost. Takhle to vypadá jako ubrečená pomsta za vlastní neschopnost. Chápu že když jdete jinam to už můžete dát, zpravidla pak už nezbude nic jiného než zamakat na sobě, protože pak by se opravdu ukázala ta neschopnost.. nebo stydlivost :) ? No vidíte jak jste šikovná, jen ten anonymní přístup je trapný.
  Kvapil Tomáš.
  19. ledna 2019 (17:29)
 • Autoškola Profi Havířov (okres Karviná) : Pan Roman Skácel je úplný kokot bez pardonu.
  vloženo: 19. ledna 2019
  vložil: Marek, Nasrat2222@email.cz
  ------------------------

  Vzali Marečkovi lopatičku a kyblíček?
  Tohle dítě někde potkat na silnici ani nechci, chování vykazuje prvky zákeřné agrese což za volant určitě nepatří.
  Kvapil Tomáš.
  19. ledna 2019 (17:22)
 • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
 • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
 • zobrazovat zde i neautorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:


Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online.