Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol
Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

 • Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
 • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

 • Nabídka úvěrů mezi jednotlivci v naprosté...:: Nabídka úvěrů mezi jednotlivci v naprosté bezpečnosti. Quick Pujcka - přímý investor 50.000KC až 60 000 000 000 km. Dnes, dnes bezkonkurenční...[zobrazit celý text]
  24. ledna 2022 (12:52)
 • Nabídka: Nebankovní půjčky:: Nabídka: Nebankovní půjčky Poskytuji výhodné finanční půjčky bez zbytečných nástrah. Nabízím finance od 50 000 do 10 000 000 Kč se splatností až 240...[zobrazit celý text]
  23. ledna 2022 (08:30)
 • Pujcka prizpusobená vašim možnostem:: Poskytuji výhodné financní pujcky bez zbytecných zádrhelu. Nabízím finance od 50 000 do 10 000 000 Kc se splatností až 240 mesícu. Rychlý a...[zobrazit celý text]
  22. ledna 2022 (21:43)
 • Nabídka: Nebankovní půjčky:: Nabídka: Nebankovní půjčky Poskytuji výhodné finanční půjčky bez zbytečných zádrhelů. Nabízím finance od 50 000 do 10 000 000 Kč se splatností až 240...[zobrazit celý text]
  21. ledna 2022 (21:29)
 • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení):

 • Autoškola Kudýnek (okres Blansko) : Autoškol Kudynek určitě doporučuji.
  Pan Kudynek byl po celou dobu jak teoretické části tak i jízd příjemný a trpělivý. Vždy se dali domluvit jízdy podle potřeby. Při každém setkání se bylo čemu zasmát nebo povykladat. Vyhověl ve všem, když jsem potřebovala.
  Moc DĚKUJI a určitě doporučuji i dalším rozmyslejicim se uchazečům.
  Ivana
  26. ledna 2022 (18:48)
 • Autoškola Boris Obst (okres Brno) : S autoškolou jsem byl velice spokojený a naučila mě vše potřebné na závěrečné zkoušky. Jako instruktora jsem měl pana Němečka který je velmi příjemný a v pohodě člověk který mě vše potřebné naučil :) Celkově jsem byl velmi spokojený, jak s cenou kurzu tak s celkovým přístupem.
  26. ledna 2022 (16:02)
 • Autoškola Kačírek (okres Most) : Panu Kačírkovi patří mé obrovské díky.Dokázal perfektně naučit, pobavit,byl vždy důsledný, přesný, jizdy trvalý přesně tak dlouho jak měly, nikdy nebyl problém se na čímkoli domluvit a především děkuji za jeho trpělivost, často si na něj vzpomenu a nikdy mu nepřestane být vděčná.
  Žampachová 🌼
  25. ledna 2022 (20:34)
 • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : S celým průběhem výcviku jsem byl nadmíru spokojen. Od začátku do konce byly vždy informace ohledně výcviku podané srozumitelně a včas. Webová administrace výcviku je velmi příjemná. I přes to, že dojíždím, jsem si díky ní mohl vždy vybrat termíny jízd, které mi vyhovovaly, zároveň si zde člověk nacvičí testové otázky k závěrečné zkoušce. Autoškola také vyřídí veškeré papírování okolo jízd, s magistrátem, ... - takže se prakticky o nic nemusíte starat.

  Moc chci pochválit pana instruktora Smutného, výcvik byl systematický, srozumitelný, pan Smutný byl vždy milý a úplně v klidu. Vlastně mě jízdy docela bavily a těšil jsem se na ně. Složení zkoušek pak už byla brnkačka.

  Autoškolu určitě jen doporučuji, vlastně není vůbec co vytknout.
  25. ledna 2022 (15:37)
 • Autoškola Málek (okres Mladá Boleslav) : Chtěl bych napsat recenzi na Jiřího Pýchu, tenhle učitel se dá shrnout třemi slovy trpělivý, hodný a zábavný. To co by měl člověk čekat od učitele autoškoly, Jirka splnil na 130%, opravdu jestli můžu někoho doporučit kdo na vás nebude křičet, bude s ním zábavná a naučná teorie je to právě on. Jeho přístup je fakt skvělý. A taky je to učitel co vás na silniční provoz provoz opravdu připraví a nebudete se bát ani závěrečných zkoušek.
  25. ledna 2022 (15:03)
 • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
 • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
 • zobrazovat zde i neautorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:


Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Zajímavé tipy

www.autodoc.cz - zde si můžete vybrat vše pro své auto.

Mnoho užitečných věcí pro opravy automobilů najdete na Rexbo.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online. Můžete se také podívat na dalších projekty pro autoškoly.