Logo všechny-autoškoly.cz
 
všechny-autoškoly.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz 

Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

 • Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
 • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

 • Potrebujete finančné:: Bezplatná půjčka po celé České republice Nabízím Vám jediný finanční úvěr od přímého investora ve výši 50 000 až 50 000 000 eur. Tato nabídka platí...[zobrazit celý text]
  16. července 2019 (03:06)
 • ceník na webu?:: Kolik stojí řp A ?[zobrazit celý text]
  13. července 2019 (01:35)
 • RE: RE: RE: řidičský průkaz T :: ne tak to nejde.[zobrazit celý text]
  9. července 2019 (21:57)
 • Chcete rychle a efektivně vyřešit vaši finanční...:: Chcete rychle a efektivně vyřešit vaši finanční situaci a hledáte ten nejlepší možný způsob řešení. Můžete využít této skvělé nabídky a získat výhodný...[zobrazit celý text]
  9. července 2019 (10:52)
 • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení):

 • Autoškola Antonín Pollak (okres Karviná) : Bohužel řeči o přístupu autoškoly k žákům aneb žák=prasátko na peníze jsou pravdivé bohužel.
  Podruhé bych tuto autoškolu nezvolila.
  ------------------------------
  žák=prasátko? By jste chtěla jezdit zadarmo?
  Víte o tom, že instruktor v AŠ je jedno z nejnebezpečnějších a přitom nejhůře placených povolání u nás a nikdo to nechce dělat ?! Kde jedna hodina jízdy stojí většinou 250,- Kč ?! Dejte např. taxikáři 250,- kč, ať Vás povozí hodinu po Karviné a potom nám napište jeho reakci...:-) a to tomu taxikáři nekurvíte auto, jako začátečník a ani Vás nemusí nic učit, mít učebnu, plánovat, papírovat ani se při jízdě se začátečníkem bát o svůj život !!! Víte o tom, že v Německu stojí sk. B v přepočtu 70.000,- !!! A to určitě nemáme 10x nižší platy, to jen pro porovnání !!! Plno kritiků autoškol, by nezvládlo ani jednu jízdu s nějakým dřevákem, natož aby ho připravila za tu almužnu na zkoušky !!!

  16. července 2019 (04:38)
 • Autoškola Antonín Pollak (okres Karviná) : Bohužel řeči o přístupu autoškoly k žákům aneb žák=prasátko na peníze jsou pravdivé bohužel.
  Podruhé bych tuto autoškolu nezvolila.
  16. července 2019 (04:30)
 • Autoškola Vlasta Tichá (okres Ostrava) : Dobrý den, jedním slovem hrůza. Nalákala mne cena kurzu, ale po celkovém součtu mě nakonec tato autoškola vyšla na 13.000, zkoušky na 5x a proč? Jízda s p. Tichým katastrofa, jeho vysvětlování v autě nešlo ani slyšet a ani mu rozumět, zastávky na benzince a vyřizování mi krátili jízdu, proto jsem přešel k p. Petrů. Tomu sice bylo rozumnět, ale nějak jsme si asi lidsky nesedly, na poslední 3 jízdy jsem ještě vyzkoušel p. Sliackou a lituji toho, že jsem u ní nezačal, protože její trpělivost a ochota stála za to. Proto určitě tuto autoškolu NE.
  --------------------------------
  Aááá další anonymní mamánek...
  Autoškola není nic jiného, než škola a jako v normální škole jsou žáci nadaní, průměrní a podprůměrní.
  Průměrnému žákovi stačí, když si připlatí doučování a v tomto případě jízdy navíc. Podprůměrnému žákovi nestačí mnohdy ani doučování a měl by se radši na celou autoškolu vykašlat a jezdit "sockou", než být nebezpečný pro sebe a hlavně pro ostatní účastníky provozu.
  Ale chápu, že na někoho se to svést musí...
  Dovedu si živě představit reakci autoškoly, když se zbaví podprůměrného žáka a místo něho přijde nadaný, nebo i průměrný žák a to za stejné peníze a bez nervů.
  13. července 2019 (15:41)
 • Autoškola Route 66 (okres Hradec Králové) : Autoškolu Route 66 doporučuji všem. Vstřícný přístup instruktorů a velká trpělivost. Nemám co vytknout.
  13. července 2019 (14:57)
 • Autoškola Vlasta Tichá (okres Ostrava) : Dlouhodobě žiji v Německu, kde jsem si chtěl udělat taky řidičák, ale když jsem se dozvěděl cenu, která je v přepočtu skoro 70.000,- Kč za skupinu B, tak jsem si to hned rozmyslel. A jelikož nejsem žádný dřevák a něco mně naučil i táta, tak jsem dal závěrečky na poprvé.
  Autoškola mně vždy vyšla vstříc co se týče plánování jízd a to i o víkendech. Ještě jednou děkuji.

  12. července 2019 (18:43)
 • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
 • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
 • zobrazovat zde i neautorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:


Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online.