Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol
Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

 • Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
 • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

 • Nepoužívání bunkru :: Před 50 lety nás v autoškole učili, že blinkr se nepoužívá při otáčení na silnici, nesmíš ale ohrozit vozidla v obou směrech. Platí to teď ještě...[zobrazit celý text]
  24. července 2021 (23:58)
 • Autoskolaelite.com:: Stránky autoškoly AUTOSKOLAELITE.COM[zobrazit celý text]
  23. července 2021 (05:54)
 • Odebrání A,B,C,E,T:: Prosím o pomoc. Odebrali mi asi ŘP. Lhůta pro navrácení ŘP vyprší za 2.měsíce. Důvod postavený na ,,hlavu,,. Zavřeli mne nedobrovolně do psychiatrické...[zobrazit celý text]
  18. července 2021 (01:34)
 • Vrácení peněz:: Dobrý den, před rokem jsem z důvodu nespokojenosti ukončil z kurz na sk. B v autoškole. Nyní jsem zjistil, že autoškola během mé výuky a...[zobrazit celý text]
  17. července 2021 (05:17)
 • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení):

 • Autoškola Lepík-Strnadel (okres Frýdek-Místek) : S autoškolou Lepík a Strnadel jsem byl velmi spokojený tudíž bych ji samozřejmě doporučil všem prvořidičům i těm co o řidičák přišli. Při praktické výuce má pan učitel vždy užitečné připomínky. Vše se snaží vysvětlit a když se někdo potřebuje na něco zeptat vždy rád odpoví. Já jsem jezdil na Octavii s perfektním panem učitelem který má fakt nervy ze železa. Co jsem předváděl a on vždy s klidem vysvětlil co dělám špatně jaké chyby jsem se dopustil, abych věděl a nadále tu stejnou chybu nedělal. Pokaždé se s ním dalo na časech jízd skvěle domluvit. Pokud nastal problém vždy s předstihem zavolal a domluvil jiný termín. Díky moc za úspěšně absolvovanou autoškolu. Takže shrnutí na závěr kdo neví jakou autoškolu si zvolit neváhejte si vybrat Lepíka a Strnadela.
  24. července 2021 (06:08)
 • Autoškola Janko (okres Chrudim) : Jankovou autoškolou jsem prošel v roce 2018 a od té doby jsem na ni často vzpomínal, bohužel ale ne v dobrém.
  Také jsem diskutoval s několika dalšími "žáky" této autoškoly, z kterých málokdo byl spokojený, právě naopak.
  Pan Janko je ze staré školy, zkušeností má spousty, jeho problém je ale hlavně charakter.
  Myslím si, že není dobré se něco jako řízení auta učit ve stresu a pod tlakem instruktora který je silný cholerik, má tendence vybouchnout vzteky při naprosto běžných situacích a chybí mu empatie.
  Objektivně můžu říct že mě tato autoškola naučila co jsem potřeboval, toho rozhodně ale šlo dosáhnout i bez hrubého přístupu, který mě, i jiné žáky při jízdách dovedl až k pláči.
  Co se týče hodin teorie, vždycky mi přišlo, že Janko volil styl monologu, který působí jako by byl vyvinutý s cílem všechny žáky spolehlivě uspat.
  Rozhodně tuto autoškolu nikomu nedoporučuji, myslím si že ať půjdete kamkoliv jinam, budete se za volantem cítit mnohem lépe.
  Ještě bych měl dodat že v přístupu instruktora taky chyběla jakákoliv profesionalita, sexismus a homofobní narážky byly na denním pořádku, stejně jako jeho netrpělivost, bezohlednost a přehnané cholerické výbuchy vzteku.

  23. července 2021 (23:49)
 • Autoškola Elite (okres Ostrava) : Skvělá autoškola úžasní učitelé kteří vás opravu naučí a připraví ke zkouškám. Za mě velká spokojenost a určitě autoškolu doporučím svým známým.
  23. července 2021 (12:21)
 • Autoškola Zatloukal (okres Prostějov) : Nejlepší autoškola v Prostějově:) vše přizpůsobí, s ničím jsem neměla problém.
  23. července 2021 (10:01)
 • Autoškola Wyrwolová (okres Praha 5) : zaplatila jsem si pár kondičních jízd a jsem doteď ráda, že ne víc. Jednání instruktora primitivní, nepedagogické, pouze pár naučených frází, že je jasný, že neumíte jezdit super, když nejste vyježdění......proto kondičky, že:-) vzápětí ovšem další salva komentářů jak vám to nejde a údiv.....prostě ten pán je vyhořelý, nemá kapacitu na nikoho, kdo neumí dobře řídit, auto absolutně neoznačené, že jde o autoškolu, ani firma......za jízdy si vyřizoval hovory, hustil do mě teorii, ikdyž jsem mu řekla, že za jízdy se fakt plně soustředím na řízení a výklad nestíhám vnímat. Pro mě naprostý úžas, že někdo takový vyučuje v autoškole, děs!
  Doporučuji jen pro muže co mají vysoké sebevědomí, umí dobře řídit a mají rychlou pěst :-)
  23. července 2021 (05:03)
 • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
 • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
 • zobrazovat zde i neautorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:


Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Zajímavé tipy

www.autodoc.cz - zde si můžete vybrat vše pro své auto

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online.