VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

• Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
  • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

• Odebrání řidičského průkazu :: Dobrý den mám menší otázku aktuálně jsem udělal testy na skupinu B a C a udělal jsem sice jízdy na B ale neudělal jsem na C. Kdybych neudělal jízdy na...[zobrazit celý text]
    6. května 2024 (21:51)
  • RE: Předčasné ukončení autoškoly:: Asi takto: K datu ukončuji z vlasní vůle kurz autoškoly. Finanční rozdíl prosím pošlete na č.účtu…….. . Samozřejmě jméno, adresa, datum, podpis. [zobrazit celý text]
    1. května 2024 (19:44)
  • RE: prednost na krizovatce s ostruvkem:: Plná zelená na semaforu říká, ze můžete rovně, doprava i doleva za dodržení pravidel při odbočování vlevo i vpravo. Když v tomto případě jedete...[zobrazit celý text]
    1. května 2024 (19:38)
  • RE: RE: Jakou rychlostí se zde má jet :: Děkuji a ano je to stále ve vesnici [zobrazit celý text]
    1. května 2024 (19:34)
  • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení):

• Autoškola Nerovský (okres Nový Jičín) : Byl jsem spokojený, na všem se dalo domluvit, můžu jen doporučit.
    8. května 2024 (18:09)
    8. května 2024 (18:09)
  • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Tuto autoškolu bych rozhodně doporučil.
    Skvělí a profesionální vyučující, přehledné webové stránky se spoustou výukového materiálů a užitečných odkazu.

Cvičné jízdy vždy byly v naprostém pořádku a pohodě - rozbor chyb, analýza dopravních situací, jak by to šlo udělat lépe atd.

Teoretickou zkoušku jsem složil již na první pokus. Tu praktickou bohužel jen na druhý, ale jen kvůli mé nervozitě. U toho bych velice ocenil psychologickou podporu ze strany mého instruktora Libora.

Takže kdybyste hledali autoškolu, tak vřele doporučuji.

8. května 2024 (12:02)
  • Autoškola Smolka (okres Opava) : Velká spokojenost! Celkový přístup i komunikace s učiteli naprosto skvělý, vtípky během výuky, klid, minimální stres a naopak se člověk těší na další hodiny. Nakonec úspěšně skončené závěrečné zkoušky. Mohu jen doporučit a moc moc děkuji! :)
    8. května 2024 (11:24)
  • Autoškola KONO (okres Vyškov) : S autoškolou sem byla moc spokojená. Jsem hroznej stresař, ale učitel na mě nikdy netlačil nebo zbytečně nenadával. Přístup byl perfektní, pan Korkován je moc milý a snaží se vždy vyjít vstříc. Domluva byla moc fajn, hodiny teorie jsou domluveny dle možnosti žaků, jízdy se taky dají domluvit a učitel vždy rád poradí a pomůže.
    Testy jsem bez problémů zvládla napoprvé, to samé i jízdy. Učitel doporučil dokoupit jízdy, což rozhodně pomohlo. Nikdo se nesnaží ale vytáhnout peníze z uchazečů, což je vidět na velmi dobré ceně za celý výcvik.
    7. května 2024 (18:11)
  • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
  • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
  • zobrazovat zde i neautorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:

Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Zajímavé tipy

www.autodoc.cz - zde si můžete vybrat vše pro své auto.

Mnoho užitečných věcí pro opravy automobilů najdete na Rexbo.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online. Můžete se také podívat na dalších projekty pro autoškoly, a to včetně slovenských autoškola testů.