Autoškoly - Toyota Corolla

Počet autoškol, které pro výcvik využívají Toyota Corolla: 8.
Níže na této stránce naleznete seznam autoškol, které mají ve svém vozovém parku i Toyota Corolla. Autoškoly jsou řazeny podle krajů České republiky, ve kterém působí:

Autoškoly - Hlavní město Praha (A)

Autoškoly používající pro výzvik vozidlo Toyota Corolla - Hlavní město Praha (A):

• Autoškola Amos, Praha- Dejvice
        - Toyota Corolla z roku 2017 [benzín]
        - Toyota Corolla E 18 1,6 SEDAN z roku 2017 [benzín]

• HeleAutoškola Karlín, Praha 8 - Karlín
        - Toyota Corolla z roku 2011 [benzín]

Autoškoly - Jihomoravský kraj (B)

Autoškoly používající pro výzvik vozidlo Toyota Corolla - Jihomoravský kraj (B):

Autoškoly - Ústecký kraj (U)

Autoškoly používající pro výzvik vozidlo Toyota Corolla - Ústecký kraj (U):