Autoškola START Děčín, František Kačena

kontaktní údaje

MottoNA STARTU S NÁMI

Popis autoškoly

Jsme děčínská autoškola, v čele se zkušeným instruktorem Františkem Kačenou. Provádíme výuku a výcvik v řízení vozidel skupiny B. Výuka teorie probíhá ve Střední zdravotnické škole Děčín, řídit Vás učíme v nových vozech Toyota Corolla a Toyota Yaris.

Proč si vybrat právě nás?

Kvalitní a profesionální výcvik v přátelské atmosféře.
Individuální přístup zaměřený na vaše potřeby.
Snažíme se maximálně přizpůsobit vašim časovým možnostem.
Plánování jízd podle vašich vlastních potřeb.

Pokud se toužíte naučit řídit v klidné a pohodové atmosféře bez zbytečného stresu, neváhejte nás kontaktovat.

Vozový park osobní automobil:
  • Toyota Yaris (rok výroby 2016) [LPG] (73 kW, klimatizace, el. okna + zrcátka, ABS, ESP, čelní, boční, hlavové a kolenní airbagy...)
  • Toyota Corolla (rok výroby 2021) [benzín] (97 kW, výbava Comfort + Style a Tech, dvouzónová klimatizace, el. okna + zrcátka, ABS, ESP, PCS, čelní, boční, hlavové a kolenní airbagy, vyhřívaná sedadla, automatická světla a stěrače...)

Autoškola START Děčín - navigace