Autoškola A+A - hodnocení a reference

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola A+A < <

nejlepší lektorka,
vloženo: 15. února 2023

Pohodová instruktorka, s obrovskou trpělivostí, má opravdu vřelý a lidský přístup. Těšila jsem se na každou její hodinu teorie i jízdy, hodiny s ní mi jejím osobitým humorem vždycky dokázaly zvednout náladu. Je vidět, že paní Petscherová dělá svou práci srdcem. Autoškola s ní pro mě nebyla pouze kurz autoškoly, ale skvělý zážitek. Dokázala dobře připravit na zkoušky i takovou trémistku, jako jsem já. Původně jsem nikdy neplánovala mít vlastní auto, ale ona mě dokázala tak nadchnout, že jsem našla v řízení auta velké zalíbení a je z toho můj nový koníček. Kdybych si znovu měla vybírat autoškolu, nevolila bych jinak.
vloženo: 13. května 2022
vložil: Leona Kautová, emailová adresa nezveřejněna

Perfektní učitelka co naučí
vloženo: 28. ledna 2021

Úžasná instruktorka co má opravdu pevné nervy .. Parádní přístup .. Není vůbec nic co by se dalo kritizovat ..cítil jsem se moc dobře a těšil jsem se na jízdy i na výuku
vloženo: 12. dubna 2020
vložil: Josef Štěpnička, emailová adresa nezveřejněna

Skvělá učitelka, lidský přístup, dobrá cena. Skvělé naučí ke zkouškám
vloženo: 27. prosince 2018
vložil: Kamila Houdková ,

V Autoškole A+A jsem byla maximálně spokojená-lektorka je moc milá a komunikativní, je vidět, že se výuce v autoškole věnuje už řadu let. Za celou dobu výuky nenastal žádný problém, velice kladně hodnotím osobní přístup a zároveň profesionalitu vyučující. Hodiny byly vtipně a zábavně podány a jízdy byly super! Celkově mě autoškola bavila a jsem moc ráda, že jsem zvolila zrovna tuto autoškolu. Začínala jsem jako naprostý začátečník a amatér, nevěděla jsem o řízení absolutně nic. Paní Petscherová svým přístupem dokázala to, že jsem se na každou jízdu opravdu těšila a vítala jsem to jako zpestření a odpočinek od dětí :-) ,vůbec jako nudnou povinnost než budu smět řídit. Komunikace probíhala vždy v pohodě a vždycky všechno bylo tak, jak jsme se domluvily. A byla jsem velice mile překvapena, že ač je cena tak nízká (což pro mě bylo při výběru rozhodující), kvalita je na vysoké úrovni. Autoškolu A+A budu všem doporučovat a vlastně mě na jednu stranu mrzí, že už to mám "za sebou".Vždycky když teď sednu za volant, budu na těch pár měsíců ráda vzpomínat. Anežka
vloženo: 26. ledna 2017
vložil: Anežka Růžičková, emailová adresa nezveřejněna

Hrozná autoškola, nedoporučuji! Po teorii měli přijít jízdy, odjela jsem 2 hodiny a pak se mi skoro 2 měsíce nikdo neozval!! Když jsem se spojila já s nimi, pokaždé nějaká výmluva, proč nepojedem! Hrůza, zálohu si vzali a nic z toho! A ještě měli řeči, že je to má vina, protože chodím do práce a končím v 18 hodin! To prý oni už nepracují. Tak to mi měli sdělit, než si vzali peníze. Prostě už nikdy víc!
vloženo: 25. června 2011
vložil: nespokojený žák, emailová adresa nezveřejněna

UPOZORNĚNÍ: Toto hodnocení bylo dle poznatků administrátorů webu VSECHNY-AUTOSKOLY.cz s největší pravděpodobností vloženo provozovatelem jiné, zřejmě konkurenční, autoškoly, nebo na základě jeho podnětu.

vloženo: 5. února 2010
vložil: pepík, emailová adresa nezveřejněna

Uz bych tam vicekrat nesel, je to sice jedna z nejlevnejsich autoskol, ale nepripravi vas vubec, doporucuji autoskolu pana Zichy.

vloženo: 14. ledna 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pani Agova velice mila pani a moc ji dekuji, Vsem muzu doporucit delala jsem u ni ridicak a na poprve a nemela jsem zadny problemy :-) Fakt super :-)
vloženo: 10. ledna 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Byl jsem velmi dobre pripraven na zkousky, uz jsou to sice tri roky, ale porad si toho z autoskoly hodne pamatuji:-) dik Saso a Alco :-)
vloženo: 18. listopadu 2009

Jak jste mohl být spojen s výcvikem "A", když ho tato autoškola neposkytuje? Já osobně spokojená nejsem. Dělat autoškolu na 4. pokus s více lidmi. Myslím si, že chyba není jen ve mně.

vloženo: 9. listopadu 2009

Byl jsem velmi spokojen s výcvikem "A". Vše bylo bez problémů a domluva byla perfektní. Instruktor se vždy snažil vyjít maximálně vstříc s termíny zkušebních jízd. Díky.
vloženo: 12. června 2009
vložil: Petr Liška, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou A+A osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola A+A < <

Autoškola A+A - navigace