Autoškola ABC - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly ABC

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola ABC < <

Skvělá autoškola!!! Dodělal jsem ji za necelý měsíc !!!
Asi nejsem žádný retard a ani rodiče jsem nepotřeboval :-)
vloženo: 14. listopadu 2023

Do ABC jsem se rozhodl jít po sérii skvělých recenzí, chvály pana Rojky a dobré ceně. Udělal jsem ale obrovskou chybu.

Pan Rojka mě neučil (což jsem mohl čekat) a místo něho pan Venclovský, kterému se přezdívat instruktor ani nedá. Arogantní, sebestředný, neprofesionální, na každou otázku odpovídá otázkou, říká kam odbočit až na poslední chvíli, má drzé dotazy a připomínky a je v tom autě vlastně jen proto aby vám zkazil den a zabránil nabourat auto.

Na stránce je mimo jiné napsáno že budete mít 11 hodin teorie v jejich učebně, která má i fotky na jejich stránce, abyste věděli jak vypadá. Tohle je asi největší podraz a podvod této autoškoly. Místo učení v učebně dostanete 300 stránkovou knížku a budete se učit POUZE podle ní, ptát se instruktora je absolutně nepřipustitelné, protože jediné co vám poví je to máte v knížce a nebo odpoví otázkou to nevíte?

Jízdy vám domlouvají jenom 4 dopředu a i když jsem byl řečen že jsou všechny termíny volné, protože na polední jízdy nikdo nechodí, tak mi byli předepsány jízdy s 3-týdenním rozstupem což je až směšné. Také jejich intenzivní kurz už prý nedělají, takže budete rádi když kurz doděláte do 3 měsíců.

Cena kdy jsem kurz začal byla 17.000 Kč, než jsem ho ale dokončil zvýšili cenu na 19.000 Kč, kterou jsem také musel samozřejmě zaplatit. Tahle cenovka v momentální době je absolutně průměrná cena a už jenom kvůli tomu tahle škola kompletně postrádá smysl, protože všechno okolo zkrátka neodpovídá cenovce.

Nedoporučuji, jezdit jsem se musel naučit absolutně sám z jejich knížky a ještě mě museli rodiče doučovat. Ostuda.
vloženo: 14. listopadu 2023

Dělala jsem zde v květnu 2019 C+A, děkuji za spousty věcí hlavně trpělivosti, pan Přívětivý byl úplně super jeho slova, když se mě nedařilo jak jsem chtěla, mě to nejde mě to nebaví jsem si vzala k srdci "až to půjde tak to bude bavit" chce to nejen jezdit, ale taky domácí přípravu, určitě se sem brzy vrátím k dalšímu rozšíření &#128584;
vloženo: 26. ledna 2020
vložil: Jana,

Vyhodil jsem 12000 a výuka vůbec žádná, jen se se mnou sedmkrát svezli v autě. Dali mně knížku a řekli "nauč se to sám".

Ke zkoušce přišel komisař z Opuštěné, dobrý kamarád pana Rojky, a na každé otázce mě dusil, jak to jen šlo, přičemž si neodpustil rýpavé poznámky. Proto, že jsem nevyjmenoval všechny součásti auta do posledního šroubku, mě vyhodil. Podotýkám, že jsem mluvil samostatně.

Celkově bylo jednání pana Rojky neseriózní. Rozhodně nedoporučuju. Jsou to vyhozené peníze.
vloženo: 11. září 2019
vložil: V., emailová adresa nezveřejněna

Moc ráda vzpomínám na kurzy autoškoly, které jsem v nedávné době absolvovala s autoškolou ABC Ing. Rojky v Brně. Byla jsem přidělena panu Pavlu Vaňurovi. Byla to moje druhá zkušenost s autoškolou, jelikož jsem začala v jiné, ale po první jízdě jsem výcvik musela ukončit, jelikož instruktor byl hrubý a velice netrpělivý choler. Nicméně po první jízdě s panem Vaňurou jsem věděla, že tento výcvik bude v pohodě. Pan Vaňura je velice trpělivý, slušný a příjemný. A naučil mě řídit tak, že jsem v 65 letech získala řidičské oprávnění. Autoškolu ABC Ing. Rojky mohu vřele doporučit, obzvlášť pak instruktora pana Pavla Vaňuru. Děkuji za vše, co mě naučil. Díky moc.
Hana Kloubková
vloženo: 22. června 2018
vložil: Hana Kloubková,

Celkově mám z autoškoly velmi dobrý dojem, skvělá domluva a přístup instruktora i pana Rojky. Trochu vyšší cena, ale za tu kvalitu to určitě stálo, testy jsem udělal na první pokus :)
vloženo: 9. května 2018
vložil: Petr, emailová adresa nezveřejněna

Na obdobi, kdy jsem delala autoskolu vzpominam velice rada. Na zacatku vycviku jsem chodila na trenazery, kde semnou byl pan Rojka, jízdy jsem potom mela s panem Vanurou. Nemuzu si na nic stezovat, s pristupem obou jsem byla velice spokojena. Diky panu Vanurovi jsem se jizd nebala a dokonce jsem se na ne tesila, je velice trpelivy a toleranti, ale zaroven nauci ridit. V autoskole jsem dostala aktualni knizku, ze ktere jsem se na zkousky ucila a neco malo mi na zacatku povedel pan Rojka a v prubehu vycviku pan Vanura. Na zkousky jsem tedy byla perfektne pripravena a udelala je na poprve, teoretickou cast jsem mela za plny pocet bodu. Nemuzu nic vytknout a autoskolu s cistym svedomim doporucuji komukoliv!
vloženo: 4. září 2017
vložil: Radka Finstrlová, emailová adresa nezveřejněna

Do autoškoly jsem se přihlásil kvůli řidičskému oprávnění skupiny A. Nejdříve jsem si vyzkoušel trenažer, po té pár jízd na "slabším" krásném motocyklu Honda CB500F, kterou jsem vystřídal asi od 1/3 kurzu za silnou Hondu CBF600N. Jezdil jsem s panem Ing. Rojkou a s panem Venclovským. Oba dva jsou sympaťáci a příjemní lidé, kteří ochotně a v klidu vše vysvětlí a poradí a hlavně naučí jezdit a člověka to baví. Závěrečné zkoušky jsem dělal na MěÚ Šlapanice, kde jsou velmi sympatičtí a přátelští pánové komisaři. Tuto autoškolu rozhodně doporučuji!
vloženo: 21. září 2015
vložil: Vilém K,

Velmi dobrý
vloženo: 13. září 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Hodnocení vložená do 22.5.2013 jsou skrytá. Zobrazit i archivovaná hodnocení.

Pokud máte s autoškolou ABC osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola ABC < <

Autoškola ABC - navigace