Autoškola AliHus - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly AliHus

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola AliHus < <

Jedna z nejhorších škol. Pán instruktor nervózní, arogantní počas jízdy více deptá studenta , na zkoušky vůbec nepřipraví a když něco nezvládne tak mu jěste vynadá. Kvůli instruktorovi jsem musela odejít k jiné autoškole a dodělat to v klidu bez nervů že proč nevím zaparkovat podélně zacouvanim. No asi proč protože mi to ukázal až jednou za celou dobu jízd. A pak mi vynadal že to neumím.
vloženo: 16. září 2022

Autoškolu hodnotím velmi dobře, myslím si, že pod vedením pana Husáka je schopen téměř každý autoškolu dokončit a napsat zavěrečné zkoušky. Pokud si ten člověk z toho nebude dělat legraci, a bude se opravdu snažit, chodit na jízdy tak jak má, nebude se věčně vymlouvat, že nemůže, a bude zodpovědný, tak pak věřím tomu, že bude i úspěšný U skládání zkoušky.
vloženo: 28. prosince 2021
vložil: Maca,

Tuto autoškolu všem doporučuji. Velice vstřícné jednání a přístup. Výklad výuky srozumitelný a bez stresu.
vloženo: 2. září 2016
vložil: Jitka Rázková,

Tuto autoškolu mohu doporučit, jízdy probíhaly dle domluvila, instruktor taky v pohodě. Jen požná bych přivítala více couvání.
vloženo: 1. července 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Alihus doporučuji všem!
vloženo: 19. října 2011
vložil: Jan Kaška,

Dobry den,byla jsem velmi spokojena,pristup instruktora vyborny.Doporucuji autoskolu pana Husaka,kdo opravdu chce se naucit ridit.Nemethova
vloženo: 10. října 2011
vložil: Zlatica Nemethova,

Učitelé byli perfektní ;) Stojí to za to!!
vloženo: 18. prosince 2010

jednoznačně doporučuji.Skvělá domluva s panem Husákem
vloženo: 4. prosince 2009

Kurs probíhal v pohodě,instruktoři byli skvělí.Pouze možná věnovat více času parkování a couvání.Jinak perfektní.
vloženo: 18. listopadu 2009
vložil: Jana Buriánková,

super!!!
vloženo: 30. září 2009