Autoškola Amíz - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Amíz

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Amíz < <

Vždy byla spokojenost s touto autoškolou, ale aby řidičský průkaz trval půl roku se mi zdá dosti přes čáru. Pokud autoškola nestíhá jízdy s uživateli tak ať si jich nenabírá tolik.
Příště určitě doporučím autoškolu, kde mají čas se věnovat uživatelům a řidičák mají max do 3 měsíců. Čekat půl roku na zkoušky, kde o Vás neví. Je fajn. Za mne asi tolik. Pěkný den
vloženo: 30. července 2019

Jsem ráda,že mám autoškolu čerstvě za sebou.Moc bych chtěla poděkovat paní Zímové za přípravu a trpělivost. AUTOŠKOLU AMÍZ VŘELE DOPORUČUJI.
vloženo: 8. března 2017
vložil: Lucie Doháňová, emailová adresa nezveřejněna

Tuto autoškolu doporučuji,p. Zímová vše vysvětlí a hlavně její předností je klidný přístup ke svým žákům.Kvalitne vás připraví ke zkouškám.Jedinou nevýhodou je,že má tolik žáků,že na začátku kurzu máte jízdy i po 10 dnech,což pro začátečníky není moc dobře,ale i přes to,bych si jinou autoškolu nevybrala.Zbavila jsem se strachu z řízení aut.
vloženo: 1. října 2016
vložil: Věra Syková, emailová adresa nezveřejněna

vřele doporučuji
vloženo: 24. května 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pristup teto autoskoly k zakum je velmi pozitivni. Jak pani Zimova, tak Marcel Zíma, jsou velmi prijemni. A i proto jsem se sem po ziskani ridicskeho opravneni Sk. B vratila k rozsireni o sk. A. Ke zkouskam jsem sla po vsech strankach pripravena, na cokoli jsem se zeptala, dostala jsem odpoved :). Prijemny je i individualni pristup k zakum - Marcel byl velmi trpelivy i s vyukou absolutnich zakladu ovladani motorky, stejne tak i jizdy v provozu. Nebyl problem ani s naplanovanim jizd. Tuto autoskolu muzu uprimne doporucit.
vloženo: 20. května 2015
vložil: Linda, emailová adresa nezveřejněna

Skvělá autoškola :) Paní Zímová je velmi sympatická paní, která na vás nekřičí a všechno vám v klidu vysvětlí. Zkoušky jsem složila hned, a dovolím si říct, že nebýt právě paní Zímové, nejspíše bych to na poprvé nedala. Všem kteří váhají jenom doporučuju :)
vloženo: 25. února 2015
vložil: Kateřina, emailová adresa nezveřejněna

nejlepší autoškola v regionu.Skvělý přístup.Paní Zímová zlatá :-)Vše v klidu vysvětlí a ve všem pomuže.Vřele všem doporučuji.Dnes jsem zkoušky hned na poprvé zvládla!
vloženo: 17. února 2015
vložil: jana piteková,

Nedávno jsem dodělala kurz, právě u Autošk.Amíz ! Nemůžu si stěžovat! Paráda! P.Zímová je báječná, všechno vám vysvětli, v klidu.Nestresuje vás, neřve na vás! A to už je málokde! Kdybych měla někdy opakovat( doufám že ne :-D ) ..určitě vždy bych zvolila tuhle autoškolu! Doporučuju všem ! :)
vloženo: 10. dubna 2014
vložil: Tereza Lišková, emailová adresa nezveřejněna

je to hrozná škola,a je nedochvilná jezdí pozdě a čekáte na vše
vloženo: 5. prosince 2013
vložil: Horáková,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Ceníme si i negativních hodnocení. Nicméně žákyni se jménem "Kristen Horáková" v naší autoškole neevidujeme.

Co se týče osob, které autoškolu provozují = super! Jako instruktora jsem měla pana Zímu = člověk, který není nervózní, nestresuje Vás, má vždycky dobrou náladu, je ochotný, poradí Vám s čímkoliv. Hodiny teorie skvěle připraví na závěrečný test. Plánování jízd je individuální a vždy se dospěje minimálně ke kompromisu. Není co vytknout! Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě tuto autoškolu a dál(e) ji doporučuji!
Karolína S.
vloženo: 7. dubna 2013
vložil: Karolína Svobodová,

Jsem ráda že jsem řidičák dělala zrovna zde. Skvělá instruktorka, skvělé vyučování, skvělé jízdy prostě všechno skvělé. Řidičák jsem udělala hned na poprvé se skvělou přípravou paní instruktorky. Prostě tuto autoškolu můžu jen doporučit. Takhle ochotný lidi jsou málo kde.
vloženo: 15. února 2013
vložil: Lucie, emailová adresa nezveřejněna

k teto autoskole jsem prestoupila, do konce mi chybelo asi 12 jizd! jizdy s instruktorem = spickovy!! na nic si nemuzu stezovat, DOPORUCUJI!!
vloženo: 9. prosince 2012
vložil: Martina, emailová adresa nezveřejněna

Nejlepší autoškola v okrese. Velice jsem byla s touto autoškolou spokojena Není jediná věc, na kterou bych si mohla stěžovat. Řidičák jsem udělala napoprvé a to díky výborné přípravě instruktorů.
vloženo: 6. září 2012
vložil: Dagmar Pechová,

Nejlepší autoškola v LITVÍNOVĚ A MOSTĚ! :))
vloženo: 5. září 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Opravdu skvělí přístup k žákům, výbava ve velmi dobrém stavu, když potřebujete tak v rámci možností poradí/pomohou..
vloženo: 5. září 2012
vložil: Jaroslav Šťovíček, emailová adresa nezveřejněna

Výborný přístup k žákům, velká kvalita výuky teorie i jízd. Nemám co vytknout, skvělé!!!
vloženo: 10. dubna 2011
vložil: Kamila, emailová adresa nezveřejněna

Velice jsem byla s touto autoškolou spokojena a dokonce jsme jí udělala na poprvé. Není jediná věc, na kterou bych si měla stěžovat. Skvělý přístup instruktorů, kteří mě naučili vše potřebné.
vloženo: 29. listopadu 2010

v teto autoskole jsem delal kurz 2x :-) podruhe prezkouseni aby mi ridicak vratily, pro vynikajici zkusenosti z prvniho kurzu jsem nevahal kde prezkouseni delat! Prusa
vloženo: 15. listopadu 2010
vložil: Průša,