Autoškola Arnošt Čichoň - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Arnošt Čichoň

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Arnošt Čichoň < <

Pokud jste začátečníci a příliš vám to nejde, zažijete s panem Čichoněm ve vozidle hotové peklo. Netuším, zda se stejně chová k ženám i k mužům, ale mě jeho vzteklé až ponižující výlevy dohnaly skoro pokaždé k slzám (považuji se přitom za velmi vyrovnanou bytost) a těch několik jízd bylo velmi nepříjemnou zkušeností (ze dvou nezávislých zdrojů vím, že takových zcela vystresovaných žákyň bylo víc). Při přednáškách p. Čichoň hodně odbíhá od tématu, nezdůrazňuje bezpečnost jízdy, pohrdavě a nepříjemně reaguje na špatné odpovědi (často způsobené naprostým zmatením žáka). Pokud už nejste zkušený řidič, tuto autoškolu nedoporučuji.
vloženo: 3. listopadu 2009

Pokud máte s autoškolou Arnošt Čichoň osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Arnošt Čichoň < <

Autoškola Arnošt Čichoň - navigace