Autoškola BEST - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly BEST

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola BEST < <

Pritelovo autoškola stala 50tis..Jelikož přítel je cizinec a nevěděl tak pan si furt říkal o peníze a účtenku žádné,(s přítelem jsme se dala.dohromady tesne pred zkouskama) když jsme šla sním na zaverecnou jízdu ze kdyby tam byl problém.tak abych mu pomohla,a jak hned nás viděl majitel přišel za přítelem ze chce 1000kc aby mohl udělat zaverecnou jízdu já se hned zeptala proč jeho odpověď byla ze se to musí řekla jsem ze chci teda nějakou paragon o zaplacení.A už bylo ticho po pritelovo žádnou 1000kc nechtěl a odjel pric.Ale ten den si musel asi hodně vydělat financí jelikož tam bylo 15 cizincu,ale u přítele neprošel..
vloženo: 9. března 2019

Pan majitel Autoškoly si vzal od vnuka peníze, ale k rozšíření jeho řid. průkazu se neměl.Zapíral se, nezvedal telefon, když jsme se náhodou dovolali, sliboval a sliboval.Poté jsme chtěli, aby nám vrátil peníze, protože si jen vzal peníze, jinak nic.Slyšeli jsme, že byl na dovolené, asi za naše peníze.Nakonec mu začal volat i otec vnuka.Slíbil, že peníze vrátí, dodnes zatím vrátil 20000,-Kč a k dalším se nemá.Budeme muset připojit se k lidem, kteří se nám ozvaali na email, že budou podávat na pana podnikatele žalobu.Takoví podvodníci by zde neměli vůbec být.Cizinecká policie by se na něj mělapodívat a šupem ho poslat domů.
vloženo: 1. srpna 2018
vložil: veselá,

Vše začalo tím, že hned první jízdu nešlo nastartovat auto, mělo závadu. Půl hodiny uběhlo, než se závada odstranila a tento čas mi nikdo nenahradil. Hned během další mé jízdy jsme zase strávili půl hodiny v autoopravně bez náhrady času. Když jsem přišla na třetí hodinu jízdy, se zjistilo, že zapsali 2 lidí na stejnou hodinu a musela jsem 1,5 hodiny čekat. Zapsat se na jízdy byl celkově problém, měli hodně žáků a málo termínů. Poslední jízdy jsem musela odjezdit jiným autem, kvůli tomu, že předchozí se zase opravovalo. Na termín zkoušky jsem čekala 2 měsíce a furt jsem musela nahánět pracovníky autoškoly, abych ho dostala. A pak u zkoušky mi dali auto se kterým jsem ještě ani jednou nejezdila. Zkoušku jsem na první pokus neudělala.
Před další zkouškou jsem chtěla odjezdit pár jízd na kterých jsme se domluvili s panem majitelem autoškoly Vladimírem Pashayanem. Zde ale začal horor, přestal mi zvedat telefon, když už na pátý pokus jsem se mu dovolala pokaždé mi sliboval, že už za den na sto procent začnu jezdit a že mi zavolá zpět. A ani jednou(!) mi nezavolal zpět. To se opakovalo několikanásobně během měsíce, ke konci se pan Vladimír začal vymlouvat, že je auto v autoopravně a není to jeho chyba. A to přitom, že autoškola má aut víc. Skončilo to tím, že přestal mi vůbec zvedat telefon a neodpovídal na sms a ani na moji žádost o vracení dokladů z autoškoly nereagoval. Měla jsem kontakt na další pracovnici v autoškole. Aspoň díky ní se mi podařilo dostat zpět svoje doklady a přestoupit do jiné autoškoly, ale i zaplatit za to poplatek za přestup. Tam se nakonec zjistilo, že spoustu základních věci mě nenaučili.
Tuto autoškolu nedoporučuji. Když jsem dělala zkoušky, nikdo to neudělal na první pokus, byli tam i lidi, co to dělali i na třetí a čtvrtý pokus, což asi svědčí o kvalitě výuky.
vloženo: 30. ledna 2018

výborná autoškola jenom doporučuji dal jsem to napoprvé
vloženo: 3. října 2016
vložil: Petr K., emailová adresa nezveřejněna

Pan majitel si ode mne vzal peníze,kromě slibů jsem za ně nic nedostal a když jsem jej po této trpké zkušenosti vyzval aby mi obnos vrátil,tak mi vrátil jen část a od té doby už mi nebere telefon a dělá mrtvého brouka....
vloženo: 6. ledna 2016
vložil: Jiří K, emailová adresa nezveřejněna

Je to celkem dobrá autoškola ale ten starej pán co s vámi má jezdit no to je hrůza děs jako , to jsem ještě neviděl
Začnete po prvé jezdit a je jasne ze při startování vám to chcípne přeci jste začátečník, ale ten rádoby učitel na vás tak začne řvat až se vám klepou nohy a už nechcete pokračovat v jízdě.Bere křižovatky obrovskýma obloukama při tom to jde vzít lehce, začatečníka nenaučí jak točit s volantem, nohu drží pořad na spojce a pak na vas řve at tu spojku pustite a když mu řeknete že ji drží on tak vás div neprašti, řekne ať couvnete ale nevysvětli jak mate couvat a co vy ve strachu nemužete udělat nic a on vas zase seřve ..no proste strašny!strašny!strašny! Člověk nemá chuť tam chodit zas
Za mě NEDOPORUČUJI NEDOPORUČUJI !!!!!!
vloženo: 2. března 2015
vložil: Novak,

Osobně nedoporučuji,jízdy byly v pořádku,ale ten výklad nic moc,navíc se musíte drtit doma,kdežto v Koruně jsou sice přísný,ale dají vám přesný výklad a nenechají vás ve štychu :)
vloženo: 10. října 2011