Autoškola Bittner consulting s.r.o. - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Bittner consulting s.r.o.

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Bittner consulting s.r.o. < <

Nevím, kdo sem dává tak pozitivní hodnocení. Za mne absolutně nedoporučuji. Výuka špatná, instruktor mě nebral jako žáka, ale že jsem tam snad byla pro-na jinou aktivitu :-(( Při zkouškách komisař hodnotí špatně to, co mi předtím x-krát bylo vysvětlováno, že MUSÍM, tak pak to bylo špatně (chtělo by to jednotná pravidla, pánové :-( Jestli to takto vypadá všude......ooou
vloženo: 6. září 2015

Když jsem měla svou úplně první jízdu nevěděla jsem jak jdou pedály za sebou ani jak funguje spojka, lektor mě všechno v pohodě naučil. Nemůžu bohužel porovnat s ostatníma autoškolami v okolí, protože nevim jak to u nich probíhá. Každopádně s touhle jsem víc než spokojená, na každou jízdu jsem se těšila, přístup k žákům od učitele super. Všechno mě naučili, ani s couváním do řady nemám žádnej problém. Zkoušky jsem dala na první pokus ;) pokud chcete mít jistotu, že budete spokojení a bude vás autoškola bavit tak stoprocentně jděte do téhle
vloženo: 1. srpna 2014

vloženo: 27. listopadu 2013
vložil: jméno nezveřejněno,

Byl jsem velice spokojen, jak s přístupem tak s prostředím, nemůžu jinak než vřele doporučit.
vloženo: 23. října 2013
vložil: Jindra, emailová adresa nezveřejněna

vloženo: 23. října 2013
vložil: Jinndra, emailová adresa nezveřejněna

Do kurzu jsem chodila velmi ráda.Instruktoři jsou všichni fajn a naučí Vás vše potřebné ke zkouškám.Velice doporučuji dalším zájemcům.
vloženo: 18. listopadu 2012
vložil: Lenka, emailová adresa nezveřejněna

S touto autoškolou jsem spokojen a můžu jí doporučit. Cena byla příznivá, učitelé s dobrým přístupem k učení. Autoškola mi trvala necelé dva měsíce, za tu dobu jsem se zde naučil dost věcí a docela mě to i bavilo, jedině doporučuji!
vloženo: 21. července 2012
vložil: Petr, emailová adresa nezveřejněna

Lepší autoškolu jsem si snad nemohl vybrat.Autoškolu vedou super lidičky.Instruktor na mě ani 1x nezvýšil hlas.Učebnici jsem dostal zapůjčenou po dobu kurzu zdarma.Nebyl jsem o nic ošizen.Začínal jsem na autocvičisti,potom jsem jezdil po okreskách až nakonec jsem jezdil ve městě kde je velkej provoz.Na jízdy si pro vás přijedou a odvezou vás zase zpět.Výuka je 1x týdně cca. 1 hodinu.Při zkouškách jsem uspěl na první pokus.Pokud vybíráte autoškolu,tak rozhodně běžte do téhle.
vloženo: 29. června 2012
vložil: Petr,

celkovy kurz je uplně v pohodě.Připravily mě dobře na skouky co jsem potřeboval všechno mi vysvětlily i něco na vic vžicky. libilo se mi dobrej přístup k lidem žádnej stres.TUTO AUTOŠKOLU DOPORUČUJI VŠEM

vloženo: 7. února 2012