Autoškola BONO - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly BONO

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola BONO < <

Moje zkušenost s touto autoškolou je velice pozitivní. Cena je na Brno dobrá, instruktoři jsou příjemní, a berou ohledy na to, co chcete trénovat vy sami, jezdí se s více různými auty a autoškola je vstřícná v domlouvání termínů jízd. Celkově mě dobře připravili na zkoušku a nemám moc co vytknout.
vloženo: 14. května 2021
vložil: Michaela, emailová adresa nezveřejněna

Moje první jízda byla 8.1.2021 a moje závěrečné zkoušky jsem měl 2.2.2021. Tím chci jen říct, že ochota instruktorů je obrovská až neomezená. Každý ze 3 instruktorů se mi věnoval na 200.%. Žádné stresové situace, žádné velké hrocení chyb, vše v klidu a s rozumem. &#9996;&#127997; Na závěrečnou zkoušku Vás připraví na dalšich 200%. Moje hodnocení je 5 hvězdiček. Kdyby bylo vice, dám více. Naprostá spokojenost. Děkuji ještě jednou za velkou ochotu.
Janča Roman
vloženo: 2. února 2021
vložil: Roman ,

S autoškolou BONO jsem byla spokojena. Bezproblémová komunikace; snadné domlouvání jízd - vždy se snažili vyjít vstříc (každý týden jsem měla jízdu); dobrá příprava na zkoušky; možnost vyzkoušet si jet různými typy aut; vstřícní instruktoři.
vloženo: 1. února 2021
vložil: Daniela Švejdová, emailová adresa nezveřejněna

S touto autoškolou jsem více než spokojen, chování a přístup instruktorů k žákům je profesionální a velice kladný, snaží se žákům vždy vyjít vstříc i když to pro ně není vždy lehký úkol :) . Nevytvářejí žádné stresové situace a vždy vše řeší s chladnou hlavou. Vše perfektně vysvětlí a není problém si domluvit výuku navíc. Tuto autoškolu vřele doporučuji.
vloženo: 10. srpna 2020
vložil: Marek Nesrsta, emailová adresa nezveřejněna

pohodový přístup bez stresu, vstřícní instruktoři
vloženo: 2. června 2020

Autoškolu jako celek bych zhodnotil velmi dobře. Oba dva majitelé autoškoly mají pohodový přístup k žákům. Nemám co vytknout, Kdybych se měl znovu rozhodovat, kterou autoškolu si vybrat, vybral bych si znovu autoškolu BONO.
vloženo: 29. května 2020
vložil: Petr Chvátal, emailová adresa nezveřejněna

Hodnocení vložená do 22.5.2013 jsou skrytá. Zobrazit i archivovaná hodnocení.

Pokud máte s autoškolou BONO osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola BONO < <

Autoškola BONO - navigace