Autoškola Central Děčín - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Central Děčín

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Central Děčín < <

Přístup a příprava hrozně. Pokud vás z jakéhokoli důvodu nemají rádi tak kurz potrvá déle než je zvykem . Při teorii pouze koukáte na video která vám toho moc nedají . Rozhodně tuto autoškolu nedoporučuji pro nové řidiče
vloženo: 25. března 2024
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Srozumitelný výklad,bezvadný přístup učitele k žákům.Doporučuji
vloženo: 17. dubna 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

tuto autoškolu už bych nikdy nevybrala, přístup hrozný, příprava ke zkouškám je pouze na vás, instruktorka je vzteklá a furt žere, žádný vlídný přístup.
vloženo: 29. prosince 2015

Řekla bych, že tato autoškola má potenciál. Ale je tu jedno ALE. V některých částech roku se kvalita změní v kvantitu. Na hodinu někdy přijde jen cca deset lidí a jindy je to třicet lidí. V takto vysokých počtech nemá žák šanci zapsat si víc než jednu hodinu. Pro studenty SŠ (a jiných škol) v těchto případech není možné zapsat si alespoň tu jednu hodinu, jelikož je velký zájem o jízdy. Vše pramení z toho, že jednoduše je tato autoškola dobrá a je o ní zájem. Z mého hlediska dobrá volba, co se týče výuky a samotné praxe za volantem.
vloženo: 10. října 2011

Je otázkou, jestli Veronika Nová byla, či nebyla žákem Autoškoly Central Děčín...????
vloženo: 17. dubna 2011
vložil: Maek, emailová adresa nezveřejněna

vloženo: 17. dubna 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Instruktor vznětlivej,vzteklej,vulgární.Volila bych jinou autoškolu.
vloženo: 7. dubna 2011
vložil: Veronika Nová,

Zabavne straveny cas se super instruktorem,vsem vrele doporucuju
vloženo: 2. února 2011
vložil: Lubos,

dobrá autoškola , dobře vybavena...doporučuji....
vloženo: 8. ledna 2011
vložil: ZdenekŠlinský,

v téhle autoškole jsem byla moc spokojená.jízdy s hodným dědou.všechno mi hezky vysvětlil a teorie taky v poho.moc děkuju.mohu jen doporučit
vloženo: 11. listopadu 2010
vložil: Lucie Kasíková,

Byla jsem překvapena velmi dobrým přístupem a ochotou.Já osobně si na nic stěžovat nemohu a tuto autoškolu mohu jen doporučit . Eva
vloženo: 17. února 2010

bxlo to dobry

vloženo: 18. října 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Celý kurz byl až překvapivě příjemný. Učitel je klidný a zábavný, jakékoliv nejasnosti i několikrát vysvětlil. Před zkouškami jsem si byl takřka jistý, že je zvládnu. Každou zkušební jízdu jsem nejméně třikrát parkoval. Zkrátka mohu říct, že Autoškola central je super.
vloženo: 10. září 2009

Neseriozní spolek,kde není možno získat řidičské oprávnění sk.AM,ač je uvedeno v nabídce,a to z důvodu naváhy a velikosti školícího instruktora na jízdy.Tuto odpověd jsem obdržel dne 04.05.09.v10.45h.v učebně ulice 17.listopadu od zaměstnankyně této tzv.autoškoly.Zřejmě některé kurzy nejsou pro ně dostatečně rentabilní.Zde platí rčení-kdo nemaže,ten NEJEDE,a byl odkázán jinam.Vřele děkuji za jejich kladný přístup k žákovi.
vloženo: 5. května 2009
vložil: VODVÁŘKA JAN,

Pokud máte s autoškolou Central Děčín osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Central Děčín < <

Autoškola Central Děčín - navigace