Autoškola Central Děčín - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Central Děčín

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Central Děčín < <

Autoškolu jsem úspěšně udělal napoprvé na rozdíl od několika mých přátel, za což jsem šťastná.
Docházení do autoškoly mě velice bavilo a občas se na kus řeči zastavím i když už nejsem žákem. Pokud máte snahu se to naučit, tak je k vám přistupováno velice hezky a vstřícně.
Autoškolu Central v Rumburku i v Děčíně vřele doporučuji.
vloženo: 25. ledna 2017
vložil: Hana Bílá, emailová adresa nezveřejněna

neochota, špatné jednání, neumějí vysvětlit a pak akorát nadávaj za něco co vlastně řekli ať udělám. NEDOPORUČUJU!
je to děs, instruktorka jenom jí a vlastně ji nic jiného nezajímá. Nejradši bych tam šel s tím ať mi vrátí peníze.
vloženo: 23. října 2015

super přístup od učitelů chodil jsem tam strašně rád prátelský ale profesionální přístup byl jsem na 100procent spokojen :))
vloženo: 19. ledna 2015
vložil: dežo, emailová adresa nezveřejněna

Profi přístup, Zejména p Hrušky.
vloženo: 20. ledna 2013

Nedoporucuji NIKOMU!!! Zadna domluva, NEOCHOTA. Jizdy 1x za 14 dni, nekdy 1x za mesic!!! A nakonec kdyz jsem chtel i priplatit a nejak se zkusit domluvit na castejsi jizdy tak me jeste sproste, arogantne a drzim jednanim jednanim poslal nekam, ze nema cas ze ma praci atd a polozil telefon. To uz mi prislo moc!
vloženo: 12. listopadu 2012
vložil: zbynek svitič,

Na to jak budova autoškoly vypadá ošuntěle z venku díky perfektním učitelům dává žákům dobré základy k dalšímu ježdění.Já tam dělal rozšíření na autobus a bohatě jsem zúročil znalostinabyté během výuky a následných profesních přeskoušení.
F.Horňák Vilémov
vloženo: 19. ledna 2011

Autoškolu u pana Hrušky, Švarce (Autoškola Central Děčín v Rumburku) bych ohodnotila jako velmi dobrou jak po stránce samostatné výuky, tak i v osobním přistupu instruktorů k žákům. Oba pánové se snaží vyjít maximálně svým žákům vstříc podle jejich potřeb. Především bych chtěla vyzdvihnout jejich vstřícnost z časového hlediska (budou s Vámi žáky mít jízdy i v sobotu a neděli, když nemůžete v týdnu). To hodnotím jako velké plus. Zvlášť bych chtěla poděkovat za trpělivost pana Hrušky, která je i přes jeho věk velmi obdivuhodná. A též bych ráda poděkovala za jeho podporu při závěrečných zkouškách. S panem Švarcem jsem neměla tu čest jízdy mít, ale podle mínění ostatních žáků je dobrý instruktor, jehož jednání je občas označováno trochu "důraznější", oproti p. Hruškovi. Ale je to správný instruktor, jak má být. Tuto autoškolu vřele doporučuji všem, co se rozhodnou v budoucnu získat řidičské oprávnění. A přeji hodně štěstí při jeho získávání.
vloženo: 11. ledna 2010
vložil: Jana Procházková, emailová adresa nezveřejněna

Dobrý den,
uvedená autoškola byla ke mě mximálně vstřícná,žádal jsem po 40 letém držení ř.p.třídy B rozšíření +E.I přez velký zájem o tuto autoškolu z řad uchazečů jsem za velmi krátkou dobu absolvoval předepsaný výcvik a následně zkoušku.Zvláštní poděkování chci směrovat panu Švarcovi za jeho maximální snahu vyhovět i v případě nepředvídaných událostí a dostát smluvním podmínkám a časových termínech.
vloženo: 4. září 2009
vložil: Jiří Doubrava,

Pokud máte s autoškolou Central Děčín osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Central Děčín < <

Autoškola Central Děčín - navigace