Autoškola Petra Chaloupková - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Petra Chaloupková

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Petra Chaloupková < <

Instruktori co na studenty krici, stresuji je a misto plodne rady opakuji za to te vyrazi ale uz nereknou jak to udelat spravne.
Neustale si radsi, nez aby se soustredili na vycvik mezi sebou telefonuji o tom jak vam to nejde. A mohl bych pokracovat. Dle meho nazoru se u teto autoskoly jedna o naproste profesionalni selhani. V zadnem pripade ji nikomu, kdo neni naprosty flegmatik, aby mu nevadil krik nedoporucuji!!!

vloženo: 10. června 2015

Instruktor půlku jízd šlapal pedály za mne. Pak mi nadával, že se neumím rozjet. Během jízd si často odskakoval např. na 15 min do supermarketu, aniž by byl ochoten mi pak hodinu prodloužit. Za chyby při jízdě mě jen shazoval, ale vysvětlení jak na to neposkytl.
Podobné zkušenosti má více žáků této autoškoly.
A nejhorší na závěr - téměř nikdo neudělá závěrečné jízdy napoprvé. Průměr je tak čtvrtý pokus. Komisaři vyhazují za naprosté kraviny.
Cena autoškoly je poměrně nízká, ale vše si vynahradíte při placení několika opravných zkoušek a kondičních jízd.
vloženo: 28. listopadu 2012

Obvolala sem si hodne autoskol,ale tahle mne opravdu padla do oka hned jak sem si po telefonu domlouvala termin. Jsou mily,dokazou vas naucit,nekrici po vas a uceni snimi je opravdu pohoda. Ke zkouskam sem sla pripravena,diky me instruktorce a ucitely. Opravdu ji doporucuji. Diky
vloženo: 21. července 2011
vložil: Marketa Boeluekbas,

Super přístup,profesionalita,prostě paráda...Doporučuji...
vloženo: 28. června 2011
vložil: Michal, emailová adresa nezveřejněna

Urcite vsem moc doporucuji i cenove i ten pristup je skvelej.Proste na jednicku.
vloženo: 15. června 2011
vložil: Lucia,

Přístup k žákům absolutně kamarádský, myslím, že lepší jsem si nemohla vybrat!! Možná by bylo lepší, kdyby se na učebně taky zkoušely testy, to je tak možná jediná chybička, co by se dala vytknout, ale tak to si může taky každý sám dělat doma :-) Vřele tuto autoškolu doporučuji!! Jinak všem, co dělají nebo budou dělat autoškolu hodně štěstí :-)
vloženo: 30. října 2010
vložil: Lucie,

Celý kurz jsem zvládl za 2 měsíce i se zkouškami, lektoři jsou příjemní a zkušení. Auto ve kterém jsem jezdil bylo super. Cena snad ta nejlepší co může být. Takže velmi doporučijí.
vloženo: 25. ledna 2010
vložil: Mykhaylo, emailová adresa nezveřejněna

super všechno
vloženo: 6. ledna 2010

Všechno jde jak po másle a klade se důraz na přípravu ke zkoušce.
vloženo: 8. listopadu 2009

je super a každému ji doporučuji.A.
vloženo: 25. září 2009

Autoškola Petra Chaloupková, z mého pohledu, nemůže mít konkurenci. Instruktoři nejsou žádní nerváci, ke každému mají osobní přístup,rádi pomohou a vyhoví v mezích svých možností. Cena super, a Já nemůžu jinak než všem vřele doporučit. Tímto všechny zdravím a přeji úspěšné absolvování autoškoly u Petry Chaloupkové. Aranka Miksová Brno
vloženo: 31. srpna 2009
vložil: Aranka Miksová, emailová adresa nezveřejněna