Autoškola Petra Chaloupková - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Petra Chaloupková

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Petra Chaloupková < <

Instruktori co na studenty krici, stresuji je a misto plodne rady opakuji za to te vyrazi ale uz nereknou jak to udelat spravne.
Neustale si radsi, nez aby se soustredili na vycvik mezi sebou telefonuji o tom jak vam to nejde. A mohl bych pokracovat. Dle meho nazoru se u teto autoskoly jedna o naproste profesionalni selhani. V zadnem pripade ji nikomu, kdo neni naprosty flegmatik, aby mu nevadil krik nedoporucuji!!!

vloženo: 10. června 2015

Hodnocení vložená do 22.5.2013 jsou skrytá. Zobrazit i archivovaná hodnocení.

Pokud máte s autoškolou Petra Chaloupková osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Petra Chaloupková < <

Autoškola Petra Chaloupková - navigace