Autoškola Chalupná Jana - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Chalupná Jana

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Chalupná Jana < <

vysoka uroven vyuky,pristup ke klientum od zacaku az do konce,zadne stresove situace pri vyuce,vstricnost a ochota vsech zamestnancu autoskoly.vsem doporucuji. dasty
vloženo: 21. září 2011
vložil: josef lau,

Už je to teda pěkná řádka let co jsem tam dělal papíry, takže nevím do jaké míry to bude ještě relevantní. Jezdil jsem s panem Chalupným a byl to fakt borec. Klidnej i v situaci kdy jsem mu spatnym otacenim odrel disk o obrubnik. Takze zadny rvani ani nadavani za to bych dneska uz ty instruktory normalne fackoval. Cena tenkrat nebyl zadnej slagr, na druhou stranu vybirat autoskolu podle ceny se muze hodnekrat nevyplatit !
vloženo: 31. ledna 2011
vložil: Tomáš, emailová adresa nezveřejněna

autoškola kde vas vše pečlivě naučí a vysvetlí. prostě supr
vloženo: 7. září 2010
vložil: martin, emailová adresa nezveřejněna

Velmi profesionalni pristup k zakum,skvela vyuka jak teorie tak i praxe.Teorie probiha v prijemne atmosfere je zabavna.Je moznost chodit tam denne a zkouset si testy na pc po cely den.
Praxe vyborni ucitele,poradi pomuzou hlavne nestresuji.
Jednim slovem NEJLEPSI.Takovy pristup k zakaznikum by mel byt vsude.
Velke díky.
Slánička Roman
vloženo: 28. ledna 2010
vložil: Roman Slánička,

S průběhem kurzu jsem naprosto spokojená,výuka probíhá v příjemné atmosféře,jak praktická část,tak teorie jsou dobře zorganizovány,při současné maximání vstřícnosti a individuálním přístupu ke klientům.Absolventi jsou dobře připraveni ke zkouškám a mají šanci stát se postupně/praxí/solidním řidičem.Nabídka služeb je široká/všechny skupiny řidičského oprávnění,profesní školení apod./a i cena kurzů je zcela přiměřená.Autoškolu Chalupná Jana mohu rozhodně jen doporučit.
vloženo: 14. ledna 2010
vložil: Alena Jelínková,

Rekl bych ze je to nejlepsi autoskola v kraji,delal jsem tam C i C+E.Navic maji akreditaci na vycvik a skoleni pro profesni prukazy.super
vloženo: 12. ledna 2010
vložil: Jarda,

Libil se mi pristup majitele autoskoly, ktery zaroven na autoskole vyucuje teoretickou cast vyuky. Delal jsem tam skupinu C a zvladnul jsem to v relativne kratkem case a majitel se mi ve vsem snazil vyjit vstric i po financni strance.

Doporucil bych ji predevsim tem co chteji stoprocentne projit a nechtejeji se zatezovat autoskolami, ktere nemaji zajem se prizpusobovat potrebam zakaznika
vloženo: 30. listopadu 2009

je to dobra autoskola kde vse peclive uci jsem spokojena
vloženo: 30. listopadu 2009