Autoškola LUKAS - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly LUKAS

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola LUKAS < <

S autoškolou Lukas jsem velice spokojený. Jak s majitelem i s jeho přístupem, tak i s instruktorem jak na teorii, tak na jízdy. 25.5 2023 Jsem dělal závěreční zkoušky a prospěl jsem. Děkuji instruktorům za jejich vynikající přístup a nauku k žákům. Všem doporučuji tuto autoškolu. Pavel z Děčína
vloženo: 26. května 2023
vložil: Pavel Poláček,

Kurz probíhal chaoticky. Téměř polovina jízd mi proběhla v jiném termínu než byla původně domluvená, několikrát se mi stalo, že jsem přišla na jízdu a nikdo z instruktorů se neobjevil nebo nás studentů přišlo na jednu jízdu více. Pan Čičmanec mi nebyl schopen vrátit sto korun, které mi při zaplacení kurzu dlužil, když jsem neměla peníze přesně na korunu. Vozový park byl termín pro pármetrové parkoviště nákladních vozů. Zdravotnická příprava neproběhla vůbec. Instruktoři byli příjemní a snažili se naučit, ovšem o samotném majiteli autoškoly se to říct nedalo. Pan majitel vedl hodiny teorie na kterých probíral každou hodinu to stejné a do toho řešil termíny zkoušek nebo přihlášky nováčků. Na teoretickou zkoušku jsem se proto musela učit spíše doma. Jedna z nejnižších cen kurzu toto vše může omlouvat, nicméně podruhé bych si za řidičský průkaz stoprocentně raději připlatila u jiné autoškoly. Panu Čičmanecovi nezáleží na svých studentech, ale spíše na penězích, které od nich dostane.
vloženo: 8. dubna 2019

Dnes jsem udělal na poprvé zkoušky bez jediné chyby. Nejvíce jsem jezdil s instruktorem Alexandrem Rokosem, který dokáže vše skvěle vysvětlit a naučit. Dobrý přístup instrukorů a skvělý vozový park mi nedává jinou možnost než hodnotit pěti hvězdičkami.
vloženo: 22. ledna 2015
vložil: Jakub Šteiner, emailová adresa nezveřejněna

Včera 28.11.2012 jsem absolvovala zkoušky a udělala jsem je.3krát hurá.Pěji jen samou chválu.obvzlášť na pana učitele Šetku.je to sluníčko a pohodář.Já volantem nepolíbená hrozná trémistka jsem to nakonec dala.Přeji vám ještě hodně tak spokojených žáků jako jsem já.
vloženo: 29. listopadu 2012
vložil: Jindra Macounová, emailová adresa nezveřejněna

S autoškolou jsem byl velmi spokojený, jak pan Šetka , tak i Saša byli pohodáři a dokázali naučit a nekřičeli přitom, sice jsem patřil k žákům se kterými se podle jich samotných nudili, protože jsem auto ovládat uměl a tak i předpisy. Měl jsem možnost se svést s Oplem Corsou a Mini Cooperem a myslím si, že Cooper je pro autoškoly příliš "splašené" auto, při necelých 116 koní je pro začátečníky příliš silné. Zato Corsa s 50 koňmi je ideální auto. Samotná teorie vykládal učitel, na kterým bylo vidět o čem mluví, snažil se zapojit i nás studenty. Myslím si, že bych ani nemusel nic víc psát, když se podíváte na počet poboček, kolik jich v ČR je, mluví sám za sebe. Je vidět, že kvalitní jsou, to by přece neměli tolik poboček.
vloženo: 19. září 2012
vložil: Martin Štěpán,

Nejlepší autoškola jakou si člověk může vybrat. Velice dobrý a přátelský přístup k žákům. Instruktoři jsou přátelští, moc pomohou a jsou prostě skvělí.:-) Dobře naučí a vše vysvětlí s klidem a ochotou. A za to jim patří velký dík. Velice doporučuji. I cena je dobrá.
vloženo: 12. prosince 2011
vložil: Martina,

Tato autoškola je nejlepší co znám. Bezvadní instruktoři kteří toho hodně dokáží naučit a jsou spolehliví. V teto autoškole se mi učilo velmi dobře. Velmi děkuji a všem doporučuji
vloženo: 19. listopadu 2010